Czas realizacji Czas realizacji: 5-6 tygodni
Czas realizacji Dostawa: bezpłatna od 300zł, występują pewne wyjątki dla produktów gabarytowych.
Wybierz kolor
  • Beżowy
  • Szary
Wymiary

Zapytaj o produkt

Łóżko Jensen Celebration stworzone, aby uczcić 75-lecie istnienia marki. Wyposażone w jeden z najbardziej ekskluzywnych materacy nawierzchniowych, Jensen Sleep III. Ten materac odwracalny zawiera lateks, który zapewnia doskonały transport powietrza i wilgoci. System sprężyn Aloy® 2.1 nieustannie dopasowuje się do rożnych pozycji i rożnego rozłożenia ciężaru ciała.

Wyjątkowości temu łóżku dodają także zupełnie nowe wzory tkanin oraz materiały, z których wykonano materac i wezgłowie. Dostawcami tkanin są najlepsi producenci w Norwegii i Europie. Inspiracją dla grubej tekstury była naturalna owcza skóra. Składa się z w 94% z poliestru pochodzącego z recyklingu i w 6% z bawełny pochodzącej z recyklingu.

Druga tkanina ma w równej mierze ponadczasowy charakter, co nowoczesne wyrafinowanie. Tkanina jest zarówno trwała, jak i miękka oraz składa się w 100% z poliestru (z czego 53% pochodzi z recyklingu). Łóżko Celebration dostępne jest w dwóch naturalnych, ziemistych kolorach – beżowym oraz szarym.

Specjalnie z okazji jubileuszu zaprojektowano nowe, ponadwymiarowe wezgłowie w tym samym modnym wzorze tekstylnym, co łóżko. Dodatkowo optyczny efekt latających nóg powoduje, że łóżko sprawia wrażenie unoszącego się w powietrzu. Natomiast czarny stolik nocny składający się z drewnianego blatu oraz stalowej podstawy jest idealnym uzupełnieniem luksusowego wnętrza.

łóżko: 180 x 200 cm lub 180 x 210 cm
wezgłowie: 105 x 255 cm
wysokość nóg: 14 cm
regulowana wysokość stolika +/- 15 cm
materac nawierzchniowy Jensen Sleep III
system sprężyn Aloy® 2.1
tkanina I: 94% poliester z recyklingu, 6% bawełna z recyklingu
tkanina II: 100% poliester (53% z recyklingu)
stolik: drewniany blat, podstawa stalowa, lakierowana proszkowo

Więcej podobnych produktów

Produkty dodane do listy