Czas realizacji Czas realizacji: 3-4 tygodnie
Czas realizacji Dostawa: bezpłatna od 300zł, występują pewne wyjątki dla produktów gabarytowych.
Wymiary

Ekologiczny materac piankowy Fiord Hilding wykonany z materiałów w 100% nadających się do recyklingu. Rdzeń materaca został wykonany z pianki Pure FlexiFoam o podwyższonej twardości, jej zadaniem jest utrzymanie ciała w odpowiedniej pozycji. Warstwa wierzchnia to termoelastyczna pianka EcoThermal Visco. Na dole znajduje się warstwa z profilowanej pianki wysokoelastycznej HR Eco HighResilience Support. Otwartokomórkowa struktura pianki gwarantuje doskonałą wentylację, a tym samym odpowiednią higienę snu. Siedem zróżnicowanych stref twardości materaca Fiord zapewniają idealne dopasowanie i bardzo dobre wsparcie całego ciała.

Antyalergiczny pokrowiec EcoGreen został wykonany z przędzy odnawialnej. W 100% nadaje się do recyklingu. Zawiera wyłącznie testowane surowce o najwyższej jakości. Pokrowiec można prać w pralce w temperaturze do 60 stopni.

materace piankowe
wysokość: ok. 22 cm
Wkład: rdzeń z pianki Pure Flexifoam o wysokości 9 cm, pianka termoelastyczna EcoThermal Visco o wysokości 3 cm, profilowana pianka Eco HighResilience Support o wysokości 7 cm
Pokrowiec: EcoGreen
Materac ubrany w pokrowiec wolny od substancji szkodliwych dla zdrowia, niezawierający surowców potencjalnie alergennych.
Materac nadaje się do recyklingu.

Więcej podobnych produktów

Produkty dodane do listy