Łóżko Tube NAP
Konfiguruj
Łóżko Tube NAP
Czas realizacji Czas realizacji: 7 tygodni
Czas realizacji Dostawa: bezpłatna od 300zł, występują pewne wyjątki dla produktów gabarytowych.

Prezentowana cena "od" dotyczy produktu w najprostszej konfiguracji oraz najniższej grupie cenowej tkaniny.

Łóżko dla wielbicieli modernistycznej formy. Tube to połączenie prostoty i funkcjonalności. Ma wysokie wezgłowie ze stałym, ergonomicznym kątem pochylenia, dzięki czemu jest bardzo wygodne. Łóżko można dowolnie konfigurować – ma ściągane w całości poszycie, a poduszki oparciowe mogą być wykonane w innej tkaninie niż rama.

Łóżko z wysokim wezgłowiem, ze stałym, ergonomicznym kątem pochylenia. Łóżko dostępne w czterech szerokościach materaca. Łóżko można dowolnie konfigurować – ma ściągane w całości poszycie, a poduszki oparciowe mogą być wykonane w innej tkaninie niż rama.
Łóżko z tapicerowanym tyłem wezgłowia. Stelaż do wyboru: z regulacją, bez regulacji oraz ze skrzynią na pościel (box). Noga drewniana, metalowa lub plastikowa w różnych wybarwieniach.


Przeglądaj katalog Beds Collection >

Przeglądaj wzornik tkanin >

łóżka tapicerowane
Wysokość wezgłowia: 95 cm (bez nóg)
Grubość wezgłowia: 17 cm
Dla materaca: 140/160/180/200 x 200cm (brak w zestawie)
Wysokość ramy: 34 cm
Wypełnienie: pianka wysokoelastyczna
Poszycie ramy jest wymienne, mocowane na rzep. Poszycie wezgłowia jest mocowane na stałe. Łóżko z tapicerowanym tyłem wezgłowia.
Cena łóżka nie zawiera materaca.
Za dopłatą dostępne są: skrzynia na pościel, stelaż bez regulacji oraz stelaż z regulacją.

Sprawdź dokładne wymiary, wizualizacje łóżka i specjalnie przygotowane zdjęcia aranżowane. Zobacz, jak łóżko będzie prezentować się w Twojej sypialni.

Sprawdź nasz wzornik tkanin, w którym proponujemy wyselekcjonowane materiały najlepszej jakości. Znajdziesz w nim 64 tkaniny wywodzące się z barw ziemi.

Wzornik tkanin NAP
Nowy wzornik

Powiązane wpisy

Więcej podobnych produktów

Produkty dodane do listy