Czas realizacji Czas realizacji: 3-4 tygodnie
Czas realizacji Dostawa: bezpłatna od 300zł, występują pewne wyjątki dla produktów gabarytowych.
Wymiary

Ekologiczny materac sprężynowy Gejzer Hilding wykonany z materiałów nadających się do recyklingu. Rdzeń materaca został wykonany z 7strefowej sprężyny kieszeniowej. Każda sprężyna umieszczona jest w woreczku z flizeliny. Poszczególne sprężyny reagują na ciężar ciała indywidualnie. Po jednej stronie materaca znajduje się warstwa wysokoelastycznej pianki HR Eco HighResilience Support o otwartokomórkowej strukturze, która gwarantuje doskonałą wentylację. Po drugiej stronie została umieszczona pianka Pure FlexiFoam o podwyższonej elastyczności. Jej zadaniem jest utrzymanie ciała w odpowiedniej pozycji, w połączeniu z dodatkową warstw filcu, tworzy powierzchnię o optymalnej twardości.

Antyalergiczny pokrowiec EcoGreen został wykonany z przędzy odnawialnej. W 100% nadaje się do recyklingu. Zawiera wyłącznie testowane surowce o najwyższej jakości. Pokrowiec można prać w pralce w temperaturze do 60 stopni.

materace sprężynowe
wysokość: ok. 22 cm
Wkład: 7-strefowa sprężyna kieszeniowa Pocket, pianka Eco HighResilience Support o wysokości 3 cm (średnia twardość), pianka Pure FlexiFoam o wysokości 3 cm, połączona z warstwą filcu
Pokrowiec: EcoGreen
Materac ubrany w pokrowiec wolny od substancji szkodliwych dla zdrowia, niezawierający surowców potencjalnie alergennych.
Materac nadaje się do recyklingu.

Więcej podobnych produktów

Produkty dodane do listy