• 20%
Czas realizacji Czas realizacji: 3-4 tygodnie
Czas realizacji Dostawa: bezpłatna od 300zł, występują pewne wyjątki dla produktów gabarytowych.
Wymiary

Naturalny materac sprężynowy z lateksem Hilding Nevada z blatem z naturalnego lateksu. Naturalny lateks hamuje rozwój bakterii i roztoczy, dzięki czemu łóżko jest bardziej higieniczne i zdrowsze. System specjalnych otworów umożliwia swobodną wymianę powietrza i ciepła, co powoduje, że materac oddycha i szybko odprowadza wilgoć. Lateks idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, w związku z czym zapewnia bardzo dobre podparcie dla kręgosłupa. Po drugiej stronie znajduję się pianka wysokoelastyczna HR Bio, w której naturalny olejek sojowy zastępuję chemiczne związki. Rdzeń stworzony z 7-strefowego systemu sprężyn kieszeniowych Multipocket o różnej twardości tworzą 7 zróżnicowanych stref, które gwarantują poszczególnym partiom ciała doskonałe wsparcie.

Każdy materac naturalny Hilding został ubrany w miękki pokrowiec wykonany z naturalnych włókien lnu jako warstwy wierzchniej oraz domykającej go bawełny organicznej. Wyposażony w dodatkowe uchwyty, dzięki którym łatwo jest przenosić lub obracać materac. Pokrowiec można prać w temperaturze do 30 stopni.

materace sprężynowe
wysokość: ok. 24 cm
Wkład: 7-strefowe sprężyny Multipocket, pianka HR Bio o wysokości 4 cm (średnia twardość), blat z naturalnego lateksu o wysokości 4 cm (strona twarda)
Pokrowiec: Linen
Materac ubrany w pokrowiec wolny od substancji szkodliwych dla zdrowia, niezawierający surowców potencjalnie alergennych.
Materac przyjazny dla środowiska.

Więcej podobnych produktów

Produkty dodane do listy