Czas realizacji Czas realizacji: 3-4 tygodnie
Czas realizacji Dostawa: bezpłatna od 300zł, występują pewne wyjątki dla produktów gabarytowych.
Wymiary

Dwustronny materac ekologiczny Gejzer Hilding z jedną stroną twardą oraz drugą o średniej twardości. Takie rozwiązanie pozwala dostosować twardość, jak i komfort materaca do własnych, zmieniających się preferencji. Rdzeń materaca tworzy innowacyjna sprężyna kieszeniowa, gdzie poszczególne sprężyny reagują na ciężar ciała indywidualnie – uginają się tylko strefy zwiększonego nacisku. Co wyróżnia ją spośród innych na rynku to fakt, że została umieszczona w materacu na całej szerokości oraz długości. Jej odpowiednia twardość oraz bardzo wysoka wytrzymałość pozwoliły na stworzenie konstrukcji bez tzw. boczków piankowych. Dzięki temu przepływ powietrza wewnątrz wkładu oraz komfort materaca na całej jego powierzchni jest taki sam. Po stronie o średniej twardości umieszczona została pianka ECO+ HighResilience Foam, która nadaje optymalnej miękkości oraz niweluje punkty ucisku. Po stronie twardej znajduje się warstwa ekologicznej pianki PureEco FlexiFoam o podwyższonej elastyczności z dodatkową, utwardzającą warstwą filcu. Stanowi znakomity wybór dla osób lubiących twarde, ale sprężyste podłoże snu.

Antyalergiczny pokrowiec EcoGreen został wykonany z przędzy odnawialnej. W 100% nadaje się do recyklingu. Zawiera wyłącznie testowane surowce o najwyższej jakości. Pokrowiec można prać w pralce w temperaturze do 60 stopni.

materace sprężynowe
wysokość: ok. 25 cm
Wkład: rdzeń wykonany ze sprężyny kieszeniowej, po jednej stronie pianka ECO+ HighResilience Foam o wysokości 4 cm, po drugiej stronie pianka Pure FlexiFoam o wysokości 4 cm połączona z warstwą filcu
Pokrowiec: EcoGreen
Materac ubrany w pokrowiec wolny od substancji szkodliwych dla zdrowia, niezawierający surowców potencjalnie alergennych.
Materac nadaje się do recyklingu.

Więcej podobnych produktów

Produkty dodane do listy