Czas realizacji Czas realizacji: 3-4 tygodnie
Czas realizacji Dostawa: bezpłatna od 300zł, występują pewne wyjątki dla produktów gabarytowych.
Wymiary

Dwustronny materac piankowy, ekologiczny Zorza Hilding z jedną stroną twardą oraz drugą o średniej twardości. Takie rozwiązanie pozwala dostosować twardość, jak i komfort materaca do własnych, zmieniających się preferencji. Po stronie o średniej twardości umieszczona została innowacyjna pianka ECO+ HighResilience Foam, która nadaję optymalnej miękkości oraz niweluje punkty ucisku. Dopasowuje się do ruchów ciała, zapewniając odpowiednie podparcie, regenerację i odpoczynek podczas snu. Po drugiej stronie znajduje się gruba warstwa ekologicznej pianki Pure FlexiFoam o podwyższonej twardości. Obustronny profil zapewnia nie tylko stały przepływ powietrza wewnątrz wkładu, ale także nadaje konstrukcji 7 zróżnicowanych stref twardości. Dzięki temu niezależnie od wybranej strony materaca ciało ma zapewnione idealne, ergonomiczne podparcie. Pure Flexifoam jest znakomitym wyborem dla osób lubiących twarde, sprężyste i elastyczne podłoże snu. Strona polecana osobom o wyższej wadze.

Antyalergiczny pokrowiec EcoGreen został wykonany z przędzy odnawialnej. W 100% nadaje się do recyklingu. Zawiera wyłącznie testowane surowce o najwyższej jakości. Pokrowiec można prać w pralce w temperaturze do 60 stopni.

materace piankowe
wysokość: ok. 22 cm
Wkład: podstawa wykonana z pianki Pure FlexiFoam o wysokości 14 cm, wierzchnia warstwa z pianki ECO+ HighResilience Foam o wysokości 4 cm
Pokrowiec: EcoGreen
Materac ubrany w pokrowiec wolny od substancji szkodliwych dla zdrowia, niezawierający surowców potencjalnie alergennych.
Materac nadaje się do recyklingu.

Więcej podobnych produktów

Produkty dodane do listy