Czas realizacji Czas realizacji: 5-7 tygodni
Czas realizacji Dostawa: bezpłatna od 300zł, występują pewne wyjątki dla produktów gabarytowych.
Wymiary
Wysokość

Zapytaj o produkt

TEMPUR Pro® to najbardziej zaawansowany materac marki Tempur zapewniający o 20% większą redukcję nacisku. Dodatkowo absorbuje więcej ruchu i lepiej niż kiedykolwiek dopasowuje się do wagi, kształtu i temperatury ciała. Zapewnia głęboki i spokojny sen. Pokrowiec QuickRefresh™ jest wyjątkowo miękki i łatwy w czyszczeniu.

TEMPUR Pro® Medium Firm Hybrid to średnio-twardy materac łączący responsywność sprężyn z dopasowanym, optymalnym podparciem. Wysokość materaca to 25 cm.

Na spodzie materaca znajduje się wysoka warstwa podstawowa TEMPUR DuraBase™, która współpracuje z warstwami powyżej dla zapewnienia komfortu oraz dłuższej żywotności materaca. Nad warstwą podstawą zostały umieszczone mikrosprężyny TEMPUR Precision®, gięte na zimno sprężyny kieszeniowe, które zapewniają indywidualne dopasowanie oraz szybką reakcję na ruch. W środku został umieszczony materiał TEMPUR Dynamic Support, który razem z materiałem TEMPUR® podpiera ciała oraz umożliwia swobodne poruszanie się. Warstwa górna to nowy, zaawansowany materiał TEMPUR®. Piankowy materiał składa się z miliardów cząsteczek wrażliwych na kształt, wagę i temperaturę ciała.

Materac TEMPUR Pro® z pokrowcem QuickRefresh™ dostępny jest w 5 wersjach:
Soft – miękki,
Medium – średni,
Medium Firm – średnio-twardy,
Firm – twardy,
Medium Firm Hybrid – średni, hybrydowy.

Dostępne niestandardowe wymiary na zamówienie.
Pokrowiec można prać w pralce w temperaturze 60°C.
Produkt posiada certyfikat MADE IN GREEN by OEKO-TEX®.
Wyprodukowano w Danii.
83107215
5714714086117

Więcej podobnych produktów

Produkty dodane do listy