Czas realizacji Czas realizacji: 5-7 tygodni
Czas realizacji Dostawa: bezpłatna od 300zł, występują pewne wyjątki dla produktów gabarytowych.
Wymiary
Wysokość

Zapytaj o produkt

TEMPUR Pro® to najbardziej zaawansowany materac marki Tempur zapewniający o 20% większą redukcję nacisku. Dodatkowo absorbuje więcej ruchu i lepiej niż kiedykolwiek dopasowuje się do wagi, kształtu i temperatury ciała. Zapewnia głęboki i spokojny sen. Innowacyjny pokrowiec SmartCool™ jest chłodny w dotyku i pochłania nadmiar ciepła, zapewniając uczucie świeżości. Pokrowiec można łatwo zdjąć i wyprać w pralce, co ułatwia pielęgnację.

Materace TEMPUR Pro® Luxe z pokrowcem SmartCool™ mają wysokość 30 cm, są to materace najwyższej klasy marki Tempur. Zapewniają pełen luksus oraz oferują najwyższy poziom komfortu i podparcia.

TEMPUR Pro® Luxe Firm to twardy materac, który podpiera całe ciało i delikatnie się dopasowuje. Na spodzie materaca znajduje się wysoka warstwa podstawowa TEMPUR DuraBase™, która współpracuje z warstwami powyżej dla zapewnienia komfortu oraz dłuższej żywotności materaca. W środku został umieszczony materiał TEMPUR Adapt®, którego technologia pozwala lepszą redukcję nacisku, absorbowanie ruchu i dopasowywanie się do każdego centymetra ciała. TEMPUR Adapt® jest elastyczny i trwały, zapewnia optymalne podparcie. Warstwa górna to nowy, zaawansowany materiał TEMPUR®. Piankowy materiał składa się z miliardów cząsteczek wrażliwych na kształt, wagę i temperaturę ciała.

Materac TEMPUR Pro® z pokrowcem SmartCool™ dostępny jest w 4 wersjach:
Soft – miękki,
Medium – średni,
Medium Firm – średnio-twardy,
Firm – twardy.

Dostępne niestandardowe wymiary na zamówienie.
Pokrowiec można prać w pralce w temperaturze 40°C.
Produkt posiada certyfikat MADE IN GREEN by OEKO-TEX®.
Wyprodukowano w Danii.
83107233
5714714086292

Więcej podobnych produktów

Produkty dodane do listy