Łóżko Slight NAP
Konfiguruj
Łóżko Slight NAP
Czas realizacji Czas realizacji: 7 tygodni
Czas realizacji Dostawa: bezpłatna od 300zł, występują pewne wyjątki dla produktów gabarytowych.

Prezentowana cena "od" dotyczy produktu w najprostszej konfiguracji oraz najniższej grupie cenowej tkaniny.

Łóżko o prostej, delikatnej formie, idealne do eklektycznych wnętrz. Posiada przepięknie zaokrąglone niskie wezgłowie. Model Slight może zmieniać swój charakter w zależności od wyboru tkaniny – w przypadku boucle będzie wyglądać bardzo prestiżowo, w tkaninie ze splotem nowocześnie. Łóżko Slight jest bardzo plastyczne, a sama forma jest na tyle minimalistyczna, że pięknie skomponuje się z innymi meblami w sypialni.

Łóżko dostępne w czterech szerokościach materaca. Stelaż zintegrowany z ramą. Wypełnienie wezgłowia oraz ramy z pianki wysokoelastycznej. Poszycie ramy jest wymienne, mocowane na rzep. Poszycie wezgłowia jest mocowane na stałe. Łóżko z tapicerowanym tyłem wezgłowia. Noga metalowa z przodu i z tyłu łóżka, w czterech wybarwieniach do wyboru.


Przeglądaj katalog Beds Collection >

Przeglądaj wzornik tkanin >

Wysokość wezgłowia: 80 cm
Grubość wezgłowia: 6cm
Dla materaca: 140/160/180/200 x 200cm (brak w zestawie)
Wysokość ramy: 6 cm
Wypełnienie: pianka wysokoelastyczna.
Poszycie ramy jest wymienne, mocowane na rzep. Poszycie wezgłowia jest mocowane na stałe. Łóżko z tapicerowanym tyłem wezgłowia.
W łóżku nie ma możliwości zmiany stelaża na inny.
Cena łóżka nie zawiera materaca.

Sprawdź dokładne wymiary, wizualizacje łóżka i specjalnie przygotowane zdjęcia aranżowane. Zobacz, jak łóżko będzie prezentować się w Twojej sypialni.

Sprawdź nasz wzornik tkanin, w którym proponujemy wyselekcjonowane materiały najlepszej jakości. Znajdziesz w nim 64 tkaniny wywodzące się z barw ziemi.

Wzornik tkanin NAP
Nowy wzornik

Powiązane wpisy

Więcej podobnych produktów

Produkty dodane do listy