Łózko Wave NAP
Konfiguruj
Łózko Wave NAP
Czas realizacji Czas realizacji: 7 tygodni
Czas realizacji Dostawa: bezpłatna od 300zł, występują pewne wyjątki dla produktów gabarytowych.

Prezentowana cena "od" dotyczy produktu w najprostszej konfiguracji oraz najniższej grupie cenowej tkaniny.

Łóżko z eleganckim, charakterystycznym wezgłowiem. Wave to klasyka w nowoczesnej formie. Idealnie prezentuje się w nowoczesnym wnętrzu - gra wtedy główną rolę, zarówno jako bardzo funkcjonalny mebel, jak i jedyny element dekoracyjny.

Dostępne w czterech szerokościach materaca. Stelaż do wyboru: z regulacją, bez regulacji oraz ze skrzynią na pościel (box). Wypełnienie wezgłowia oraz ramy z pianki wysokoelastycznej. Poszycie ramy jest wymienne, mocowane na rzep. Poszycie wezgłowia jest mocowane na stałe. Łóżko z tapicerowanym tyłem wezgłowia.
Łóżko posiada ozdobną kedrę tapicerską na krawędziach ramy oraz ma dwa warianty wykończenia wezgłowia: ozdobna ramka z kedrą tapicerską lub ozdobna kedra tapicerska na krawędziach. Noga drewniana, metalowa lub plastikowa w różnych wybarwieniach.

Przeglądaj katalog Beds Collection >

Przeglądaj wzornik tkanin >

łóżka tapicerowane
Grubość wezgłowia: 8 cm
Wysokość wezgłowia: 104 cm
Dla materaca: 140/160/180/200 x 200cm (brak w zestawie)
Wysokość ramy: 35 cm
Wypełnienie: pianka wysokoelastyczna.
Poszycie ramy jest wymienne, mocowane na rzep. Poszycie wezgłowia jest mocowane na stałe. Łóżko z tapicerowanym tyłem wezgłowia.
Cena łóżka nie zawiera materaca.
Za dopłatą dostępne są: skrzynia na pościel, stelaż bez regulacji oraz stelaż z regulacją.

Sprawdź dokładne wymiary, wizualizacje łóżka i specjalnie przygotowane zdjęcia aranżowane. Zobacz, jak łóżko będzie prezentować się w Twojej sypialni.

Sprawdź nasz wzornik tkanin, w którym proponujemy wyselekcjonowane materiały najlepszej jakości. Znajdziesz w nim 64 tkaniny wywodzące się z barw ziemi.

Wzornik tkanin NAP
Nowy wzornik

Powiązane wpisy

Więcej podobnych produktów

Produkty dodane do listy