Łózko Stone NAP
Konfiguruj
Łózko Stone NAP
Czas realizacji Czas realizacji: 7 tygodni
Czas realizacji Dostawa: bezpłatna od 300zł, występują pewne wyjątki dla produktów gabarytowych.

Prezentowana cena "od" dotyczy produktu w najprostszej konfiguracji oraz najniższej grupie cenowej tkaniny.

Łóżko z wysokim wezgłowiem, idealne do przestronnych wnętrz. Można je dowolnie konfigurować wybierając model ze skrzynią na pościel lub bez. Stone może być piękną dominantą w sypialni – samo w sobie jest tak efektowne, że nie potrzebuje dużej oprawy i dodatków, aby stanowić dopracowaną aranżację.

Łóżko dostępne w dwóch szerokościach materaca. Stelaż do wyboru: z regulacją, bez regulacji oraz ze skrzynią na pościel (box). Wypełnienie wezgłowia oraz ramy z pianki wysokoelastycznej.
Poszycie ramy jest wymienne, mocowane na rzep. Poszycie wezgłowia jest mocowane na stałe. Łóżko z tapicerowanym tyłem wezgłowia. Noga drewniana, metalowa lub plastikowa w różnych wybarwieniach.


Przeglądaj katalog Beds Collection >

Przeglądaj wzornik tkanin >

łóżka tapicerowane
dostępne w karcie produktu
Wypełnienie: pianka wysokoelastyczna.
Poszycie ramy jest wymienne, mocowane na rzep. Poszycie wezgłowia jest mocowane na stałe. Łóżko z tapicerowanym tyłem wezgłowia.
Cena łóżka nie zawiera materaca.
Za dopłatą dostępne są: skrzynia na pościel, stelaż bez regulacji oraz stelaż z regulacją.

Sprawdź dokładne wymiary, wizualizacje łóżka i specjalnie przygotowane zdjęcia aranżowane. Zobacz, jak łóżko będzie prezentować się w Twojej sypialni.

Sprawdź nasz wzornik tkanin, w którym proponujemy wyselekcjonowane materiały najlepszej jakości. Znajdziesz w nim 64 tkaniny wywodzące się z barw ziemi.

Wzornik tkanin NAP
Nowy wzornik

Powiązane wpisy

Więcej podobnych produktów

Produkty dodane do listy