Czas realizacji Czas realizacji: 3-4 tygodnie
Czas realizacji Dostawa: bezpłatna od 300zł, występują pewne wyjątki dla produktów gabarytowych.
Wymiary

Bardzo wysoki, naturalny materac sprężynowy Breva od marki Hilding dopasowuje się każdej wagi i postury gwarantując progresywne i solidne wsparcie całego ciała oraz prawidłowe ułożenie kręgosłupa. Zastosowanie sprężyn kieszeniowych o wysokości 18 cm tworzy materac o uniwersalnym zastosowaniu. Wierzchnią warstwę tworzy pianka termoelastyczna Visco Bio, nasączona naturalnym olejem rycynowym, który jest idealnym rozwiązaniem dla alergików i wrażliwej skóry. Dodatkowo poprawia krążenie krwi, sprzyja utrzymywaniu ciepła oraz pozwala na dogłębną regenerację mięśni. Po drugiej stronie znajduję się pianka wysokoelastyczna HR Bio z olejkiem sojowym, który zastępuje sztuczne związki chemiczne. Pianka HR posiada otwartokomórkową strukturę, która która umożliwia optymalną cyrkulację powietrza.

Każdy materac naturalny Hilding został ubrany w miękki pokrowiec wykonany z naturalnych włókien lnu jako warstwy wierzchniej oraz domykającej go bawełny organicznej. Wyposażony w dodatkowe uchwyty, dzięki którym łatwo jest przenosić lub obracać materac. Pokrowiec można prać w temperaturze do 30 stopni.

materace sprężynowe
wysokość: ok. 28 cm
WkładL 7-strefowe sprężyny PocketHigh, pianka ViscoBio o wysokości 4 cm (strona bardzo twarda), pianka HR Bio o wysokości 3 cm (strona twarda)
Pokrowiec: Linen
Materac ubrany w pokrowiec wolny od substancji szkodliwych dla zdrowia, niezawierający surowców potencjalnie alergennych.
Materac przyjazny dla środowiska.

Więcej podobnych produktów

Produkty dodane do listy