Czas realizacji Czas realizacji: 3-4 tygodnie
Czas realizacji Dostawa: bezpłatna od 300zł, występują pewne wyjątki dla produktów gabarytowych.
Wymiary

Tivano to niesamowicie komfortowy, luksusowy i naturalny materac sprężynowy o średniej twardości od marki Hilding. W warstwie wierzchniej typu Pillow Top znajdują się miękkie warstwy puszystej włókniny oraz innowacyjna pianka SuperSoft, która zapewnia swobodny przepływ powietrza, naturalnie regulując wilgotność i temperaturę. W połączeniu z puszystą włókniną pozwala na łagodne zanurzenie się w miękkim komforcie, ułatwiając zasypianie i osiągnięcie głębokiego snu. Rdzeń materaca Tivano to system 7-strefowych sprężyn PocketPlus, które gwarantują poszczególnym partiom ciała stabilne i mocne wsparcie podczas snu. Kolejną warstwą jest płyta naturalnego lateksu z systemem specjalnych otworów, które umożliwiają swobodny przepływ powietrza i ciepła, co powoduje, że materac dodatkowo oddycha i szybko odprowadza wilgoć. Pod lateksem została umieszczona pianka NATURALIS® nasączona naturalnym olejkiem rycynowym, który ma właściwości przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze, przeciwbólowe i nawilżające. Poprawia krążenie krwi, sprzyja utrzymywaniu ciepła oraz pozwala na dogłębną regenerację mięśni.

Każdy materac naturalny Hilding został ubrany w miękki pokrowiec wykonany z naturalnych włókien lnu jako warstwy wierzchniej oraz domykającej go bawełny organicznej. Wyposażony w dodatkowe uchwyty, dzięki którym łatwo jest przenosić lub obracać materac. Pokrowiec można prać w temperaturze do 30 stopni.

materace sprężynowe
wysokość: ok. 30 cm
Rdzeń: 7-strefowe sprężyny PocketPlus, pianka Naturalis® o wysokości 3 cm, lateks naturalny o wysokości 4 cm, po drugiej stronie pianka Bio o wysokości 2,5 cm
PillowTop: puszysta włóknina cenitowana z pianką Super Soft
Pokrowiec: Linen
Materac ubrany w pokrowiec wolny od substancji szkodliwych dla zdrowia, niezawierający surowców potencjalnie alergennych.
Materac przyjazny dla środowiska.

Więcej podobnych produktów

Produkty dodane do listy