• 20%
Materac Tango Hilding
Czas realizacji Czas realizacji: 2-3 tygodnie
Czas realizacji Dostawa: bezpłatna od 300zł, występują pewne wyjątki dla produktów gabarytowych.
Dla materaca
Pokrowiec

Materac Tango Hilding posiada rdzeń zbudowany ze sprężyn kieszeniowych. Każda sprężyna znajduje się w oddzielnym woreczku z flizeliny, dzięki czemu nie łączy się bezpośrednio z innymi sprężynami oraz działa samodzielnie. Takie rozwiązanie gwarantuje wysoką elastyczność punktową. Najbardziej uginają się strefy poddane największemu naciskowi. Każda sprężyna reaguje na ciężar ciała osobno, dzięki czemu osoba śpiąca obok nie odczuje żadnych ruchów.

Komfort użytkowania materaca został podwyższony poprzez umieszczenie po jednej stronie warstwy pianki lateksowej, a po drugiej warstwy pianki HR. Każda z nich idealnie dopasowuje się do kształtu ciała i gwarantuje kręgosłupowi optymalne wsparcie.

Decydując się na materac Tango można wybrać stronę, która bardziej odpowiada indywidualnym preferencjom.

Materac dostępny jest z pokrowcem w dwóch opcjach do wyboru - Velvet lub Tencel.

Pokrowiec Tencel - naturalny, antyalergiczny pokrowiec, wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca i absorbuje ją bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie podrażniają, w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec można prać w temp. do 60oC.

Pokrowiec Velvet - Niezwykle miękki i delikatny w dotyku pokrowiec z innowacyjną technologią Purotex. Purotex poprzez wykorzystanie naturalnych probiotyków, gwarantuje zdrowy sen dzięki mikrokapsułkom zawartym w pokrowcu. Stopniowo pękają, uwalniając probiotyki zwalczające alergeny, które powodują alergię na kurz oraz astmę. Pokrowiec dba dzięki temu o czyste, świeże i zdrowe środowisko snu. Pokrowiec z możliwości prania w temp. do 60oC.

materace sprężynowe
Wysokość materaca: ok. 24 cm (przy wyborze pokrowca Velvet), ok. 23 cm (przy wyborze pokrowca Tencel).
Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 cm
Wkład: 7-strefowa sprężynowa kieszeniowa, po jednej stronie pianka lateksowa o wys. 4,5 cm, po drugiej stronie pianka HR o wys. 3 cm.
Pokrowiec: Velvet lub Tencel.
G0B2B0A008

Więcej podobnych produktów

Produkty dodane do listy