Czas realizacji Czas realizacji: 2-3 tygodnie
Czas realizacji Dostawa: bezpłatna od 300zł, występują pewne wyjątki dla produktów gabarytowych.
Dla materaca
Pokrowiec

Materac Makarena Hilding posiada rdzeń zbudowany ze sprężyn typu Multipocket. Każda sprężyna została umieszczona w osobnej kieszonce, dzięki czemu reaguje indywidualnie na ciężar i ruchy ciała. W materacu zostały zastosowane sprężyny o zróżnicowanym stopniu twardości, które tworzą 7 stref. Każda z nich odpowiada potrzebom innej partii ciała.

Profilowana płyta lateksowa z jednej strony materaca oraz pianka Visco z drugiej zapewniają komfort spełniający różne oczekiwania. Strona z lateksem zapewnia dodatkową sprężystość, natomiast pianka Visco gwarantuje wrażenie dodatkowego otulenia.

Materac Makarena Hilding dostępny jest z dwoma wersjami pokrowca do wyboru - Merced lub Elips.

Pokrowiec Elips – Pokrowiec wykonany z jedwabistej i miękkiej w dotyku dzianiny Elips. Gwarantuje wysoki stopień elastyczności, dzięki czemu każdorazowo dopasowuje się do ułożenia ciała na całej powierzchni materaca. Wysoka jakość i trwałość zapewnią komfortowy i głęboki sen przez długie lata. Pokrowiec łatwy w utrzymaniu czystości, dzięki możliwości prania w temp. 60oC.

Pokrowiec Merced - innowacyjny pokrowiec o unikalnym wyglądzie. Specjalne wytłoczenia nie tylko nadają niesamowity design całemu materacowi, ale także gwarantują odczuwalny efekt masażu. Pokrowiec z dodatkiem lycry co zapewnia wysoki stopień elastyczności, dzięki czemu każdorazowo dopasowuje się do ułożenia ciała na całej powierzchni materaca. Miły i jedwabisty w dotyku o odpowiedniej miękkości, co gwarantuje znakomity komfort snu. Pokrowiec łatwy w utrzymaniu czystości, dzięki możliwości prania w temp. 60oC.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

materace sprężynowe
Wysokość materaca: ok. 23 cm (przy wyborze pokrowca Merced), ok. 26 cm (przy wyborze pokrowca Elips).
Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 cm
Wkład: 7-strefowa sprężyna Multipocket, po jednej stronie profilowana pianka lateksowa o wys. 4,5 cm, po drugiej stronie pianka Visco o wys. 4,5 cm.
Pokrowiec: Merced lub Elips.

Więcej podobnych produktów

Produkty dodane do listy