Czas realizacji Czas realizacji: 2-3 tygodnie
Czas realizacji Dostawa: bezpłatna od 300zł, występują pewne wyjątki dla produktów gabarytowych.
Dla materaca
Pokrowiec

Materac Pasodoble Hilidng gwarantuje solidne wsparcie i nieco twardsze podłoże snu. Mimo to w miejscach największego nacisku pozwala komfortowo zagłębić się ciału w jego wkład. Dzięki temu mięśnie odpoczywają, a kręgosłup zyskuje prawidłowe ułożenie niezależnie od pozycji snu.

Po jednej stronie materaca na sprężynach kieszeniowych umieszczono matę kokosową, która podwyższa twardość,  zachowując jednocześnie optymalną sprężystość i elastyczność materaca. Po drugiej stronie znajduje się najnowsze rozwiązanie marki Hilding: naturalne włókno z agawy Sizal, które również podwyższa twardość materaca. Obie warstwy materaca są bardzo przewiewne, dzięki czemu cały wkład oddycha.

Pianka Flexifoam umieszczona bezpośrednio pod pokrowcem zapewnia dodatkową elastyczność i optymalną miękkość. 

Materac Pasodoble Hilidng dostępny jest w dwóch wersjach pokrowca do wyboru - Velvet i Tencel.

Pokrowiec Tencel - naturalny, antyalergiczny pokrowiec, wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca i absorbuje ją bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie podrażniają, w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec można prać w temp. do 60oC.

Pokrowiec Velvet - Niezwykle miękki i delikatny w dotyku pokrowiec z innowacyjną technologią Purotex. Purotex poprzez wykorzystanie naturalnych probiotyków, gwarantuje zdrowy sen dzięki mikrokapsułkom zawartym w pokrowcu. Stopniowo pękają, uwalniając probiotyki zwalczające alergeny, które powodują alergię na kurz oraz astmę. Pokrowiec dba dzięki temu o czyste, świeże i zdrowe środowisko snu. Pokrowiec z możliwości prania w temp. do 60oC.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Wysokość materaca: ok. 24 cm (przy wyborze pokrowca Velvet), ok. 23 cm (przy wyborze pokrowca Tencel).
Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 cm
Wkład: 7-strefowa sprężyna kieszeniowa, po jednej włókno kokosowe, po drugiej stronie włókno Sizal, obustronnie pianka Flexifoam o wys. 3 cm.
Pokrowiec: Velvet lub Tencel.

Więcej podobnych produktów

Produkty dodane do listy