• 20%
Materac Flamenco Hilding
Czas realizacji Czas realizacji: 2-3 tygodnie
Czas realizacji Dostawa: bezpłatna od 300zł, występują pewne wyjątki dla produktów gabarytowych.
Dla materaca
Pokrowiec

Materac Flamenco Hilding to model, w którym zastosowano sprężynę typu Multipocket. Charakteryzuje się ona mniejszą średnicę niż sprężyna kieszeniowa, dzięki czemu jest jej więcej na każdym metrze kwadratowym materaca. Każda sprężyna pracuje osobno, co przekłada się na więcej punktów podparcia na całej powierzchni materaca.

Dzięki zastosowaniu sprężyn o różnej twardości udało się stworzyć 7 zróżnicowanych stref odpowiadających potrzebom poszczególnych partii ciała. Po jednej stronie materaca zastosowano ponadto profilowaną płytę lateksową, a po drugiej piankę wysokoelastyczną. Obie zapewniają dodatkową elastyczność i sprężystość całego materaca. Ich struktura umożliwia swobodną cyrkulację powietrza i ciepła, dzięki czemu materac  oddycha i szybko odprowadza nadmiar wilgoci. Każda strona materaca dostarcza odmiennych wrażeń i pozwala dostosować go do indywidualnych potrzeb.

Materac jest dostępny w wersji z dwoma pokrowcami do wyboru - Tencel lub Velvet.

Pokrowiec Tencel - naturalny, antyalergiczny pokrowiec, wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca i absorbuje ją bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie podrażniają, w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec można prać w temp. do 60oC.

Pokrowiec Velvet - Niezwykle miękki i delikatny w dotyku pokrowiec z innowacyjną technologią Purotex. Purotex poprzez wykorzystanie naturalnych probiotyków, gwarantuje zdrowy sen dzięki mikrokapsułkom zawartym w pokrowcu. Stopniowo pękają, uwalniając probiotyki zwalczające alergeny, które powodują alergię na kurz oraz astmę. Pokrowiec dba dzięki temu o czyste, świeże i zdrowe środowisko snu. Pokrowiec z możliwości prania w temp. do 60oC.

materace sprężynowe
Wysokość materaca: ok. 24 cm (przy wyborze pokrowca Velvet), ok. 23 cm (przy wyborze pokrowca Tencel).
Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 cm
Wkład: 7-strefowa sprężyna Multipocket, po jednej stronie profilowana pianka lateksowa o wys. 4 cm, po drugiej stronie pianka HR o wys. 4 cm.
Pokrowiec: Velvet lub Tencel.

Więcej podobnych produktów

Produkty dodane do listy