Czas realizacji Czas realizacji: 5-6 tygodni
Czas realizacji Dostawa: bezpłatna od 300zł, występują pewne wyjątki dla produktów gabarytowych.
Dla materaca

Zapytaj o produkt

Materac dwustronny Supreme to najlepszy materac w kolekcji Jensen. Motywację do jego powstania stanowiło przekonanie, że "nawet to co najlepsze można udoskonalić". Materac jest dostępny w sześciu różnych kolorach inspirowanych norweską przyrodą, a każdy kolor dostępny jest w całej gamie różnych kombinacji tkanin. 

Materac dwustronny Supreme Jensen został wyposażony w Oryginalny System Strefowy Jensen® ze sprężynami kieszeniowymi Jensen® Aloy® (14 cm). Aloy® to nasz najlepszy i najbardziej elastyczny system sprężyn, który nieustannie dopasowuje się do stale zmieniającej się pozycji i rozłożenia ciężaru ciała osoby spoczywającej na łóżku. Dzięki systemowi sprężyn powierzchnia całego materaca jest niezwykle miękka, ponieważ strefy o większej twardości zaczynają zapewniać podparcie dopiero wówczas, gdy ciało śpiącej osoby naprawdę zagłębi się w materac. System Jensen Aloy® posiada dodatkowo poszerzoną strefę ramion pozwalającą na większą swobodę ruchu i elastyczność, co także przyczynia się do zapewnienia doskonałego komfortu wypoczynku i jeszcze większego zmniejszenia nacisku. Między strefami materaca następują łagodne przejścia.

Materac nawierzchniowy Premium posiada wypełnienie lateksowe Innergetic® oraz włókna Quallofil® Allerban®. Innergetic® zapewnia doskonały przepływ powietrza i wilgoci. Materiał wypełniający jest perforowany i karbowany. Perforacja zapewnia optymalną wentylację natomiast karbowanie sprawia, że jedna strona staje się bardziej miękka, a druga pozostaje twardsza. Lateks hamuje rozwój bakterii i roztoczy, dzięki czemu klimat łóżka jest czystszy i zdrowszy. Jensen Premium zawiera włókna Quallofil® Allerban®.

Ten obszerny, luksusowy materac nawierzchniowy posiada wspaniały, pikowany wzór. Pokrowiec materaca wykonany jest z kaszmiru i z fantastycznej miękkiej w dotyku tkaniny Cairo. Cairo to wysokiej jakości wiskoza zapewniająca najlepsze odprowadzanie wilgoci i regulację temperatury. W połączeniu z kaszmirem nadaje to materacowi Jensen Premium ekskluzywny wygląd i sprawia, że jest on niezwykle przyjemny w dotyku. Kaszmir to naturalne włókno wełniane znane ze swoich doskonałych właściwości odprowadzania wilgoci i regulacji temperatury. Jest ono wplecione w zewnętrzną warstwę pokrycia materaca. Przedstawione właściwości oznaczają, że materiał daje ciału uczucie najwyższego komfortu oraz pozwala doświadczyć wspaniałego poczucia luksusu.

TWARDOŚĆ: miękki, średni, twardy lub bardzo twardy.

Jak dobrać twardość materaca?

80 x 200 90 x 200, 105 x 200, 120 x 200 cm,140 x 200, 160 x 200, 180 x 200, 210 x 200 cm 
80 x 210, 90 x 210, 105 x 210, 120 x 210 cm, 140 x 210, 160 x 210, 180 x 210, 210 x 210 cm

Wymiary niestandardowe mogą być wykonane na spec
Jensen SoftLine III
Jensen Aloy® Pocket 14 cm
Innergetic® Latex 3,5 cm

Powiązane wpisy

Więcej podobnych produktów

Produkty dodane do listy