Czas realizacji Czas realizacji: 3-5 tygodni
Czas realizacji Dostawa: bezpłatna od 300zł, występują pewne wyjątki dla produktów gabarytowych.
Kolor klosza
  • black
  • red
  • blue
  • raw copper
Kształt klosza

Lampa zewnętrzna ścienna z kolekcji LAMPE GRAS XL SEASIDE OUTDOOR. Kolekcja lamp powstała z myślą o zróżnicowanych warunkach zewnętrznych. Lampa wyróżnia się wysokim stopniem ochrony przed penetracją czynników zewnętrznych (IP). Jego wartość to 64, co oznacza, że lampa posiada całkowitą ochronę przed wnikaniem pyłów oraz ochronę przed kroplami padającymi pod dowolnym kątem, ze wszystkich stron (deszcz). Lampa wykonana została z trwałych i wytrzymałych materiałów, jak stal nierdzewna 316, aluminium, wodoodporne uszczelki oraz szkło borosilikatowe.

Bernard Albin Gras w 1921 roku zaprojektował serię lamp specjalnie z myślą o biurach oraz pomieszczeniach przemysłowych. Lampy Gras, jak zostały ostatecznie nazwane, zadziwiały swoją prostotą designu oraz ergonomiczną konstrukcją. Najbardziej zadziwia fakt, że podstawowa forma lampy Gras nie zawiera żadnych śrub ani złączeń. To właśnie to połączenie minimalistycznej estetyki z najwyższym stopniem funkcjonalności sprawiło, że lampy Gras zyskały wiernych wielbicieli wśród designerów i architektów. Obecnie Bernard Albin Gras jest uznawany za jednego z najbardziej innowacyjnych projektantów XX wieku. 

W wybarwieniu RAW COPPER proces utleniania postępuje wraz z upływem czasu. Klosz na początku nie posiada takiego efektu.

Bernard Albin Gras
Całkowita długość lampy: 57,4 cm
Klosz : Ø 22 x wys. 27 cm
Baza : Ø 14,3 cm
Stal nierdzewna, żelazo, wodoodporne uszczelki silikonowe, szkło borosilikatowe
304 XL SEA BL-BL
3700677603050

Być może spodoba Ci się także...

Więcej podobnych produktów

Produkty dodane do listy