Czas realizacji Czas realizacji: 5-6 tygodni
Czas realizacji Dostawa: bezpłatna od 300zł, występują pewne wyjątki dla produktów gabarytowych.
Dla materaca

Zapytaj o produkt

Materac dwustronny Prestige z kolekcji Jensen to wyjątkowo elegancki materac odznaczający się nowoczesnym designem. Do obicia materaca wykorzystano ekskluzywne tkaniny meblowe Beailieu w kolorach: naturalnym, beżowym, brązowym oraz antracytowym. Materac został wyposażony w najlepszy system sprężyn kieszeniowych marki Jensen. Natomiast materac nawierzchniowy wykonany został z włókien, które zapobiegają rozwojowi bakterii, pleśni i roztoczy. Materac został wykończony podwójnymi szwami, zwiększającymi jego trwałość. 

Materac dwustronny Prestige Jensen został wyposażony w System Strefowy Jensen® ze sprężynami kieszeniowymi Jensen® Aloy® (14 cm). Aloy® to najlepszy i najbardziej elastyczny system sprężyn Jensen, który nieustannie dopasowuje się do stale zmieniającej się pozycji i rozłożenia ciężaru ciała osoby spoczywającej na łóżku. Dzięki systemowi sprężyn powierzchnia całego materaca jest niezwykle miękka, ponieważ strefy o większej twardości zaczynają zapewniać podparcie dopiero wówczas, gdy ciało śpiącej osoby naprawdę zagłębi się w materac. System Jensen Aloy® posiada dodatkowo poszerzoną strefę ramion pozwalającą na większą swobodę ruchu i elastyczność, co także przyczynia się do zapewnienia doskonałego komfortu wypoczynku i jeszcze większego zmniejszenia nacisku. Między strefami materaca następują łagodne przejścia.

Materac nawierzchniowy SoftLine III z wypełnieniem lateksowym Innergetic® wykonany jest z niezwykle elastycznej, bawełnianej dzianiny jersey.Struktura otwartych komórek Innergetic® zapewnia doskonały przepływ powietrza i wilgoci. Materiał wypełniający jest perforowany i karbowany. Perforacja zapewnia optymalną wentylację natomiast karbowanie sprawia, że jedna strona staje się bardziej miękka, a druga pozostaje twardsza. Lateks hamuje rozwój bakterii i roztoczy, dzięki czemu klimat łóżka jest czystszy i zdrowszy. SoftLine III zawiera Quallofil® Allerban®.

Pokrowiec materaca SoftLine III wykonany jest z wysokiej jakości wiskozy Cairo, która zapewnia najlepszy przepływ wilgoci i regulację temperatury. Włókna wiskozy pochodzą z naturalnej, zrównoważonej masy drzewnej, która dzięki wysokiej jakości procesowi przędzenia daje niezwykle miękkie włókna o eleganckim połysku. Wiskoza wplatana jest w zewnętrzną warstwę pokrowca materaca (warstwę znajdującą się najbliżej ciała).

TWARDOŚĆ: miękki, średni, twardy lub bardzo twardy.

Jak dobrać twardość materaca?

80 x 200, 90 x 200, 105 x 200, 120 x 200 cm
140 x 200, 160 x 200, 180 x 200, 210 x 200 cm
80 x 210, 90 x 210, 105 x 210, 120 x 210 cm
140 x 210, 160 x 210, 180 x 210, 210 x 210 cm

Wymiary niestandardowe mogą być wykonane na
System sprężyn: System Strefowy Jensen® oparty na sprężynach Jensen® Aloy® (14 cm).
Materac nawierzchniowy: SoftLine III z wypełnieniem lateksowym Innergetic®
Materac dwustronny posiada wypełnienie Cellex XS.

Powiązane wpisy

Więcej podobnych produktów

Produkty dodane do listy