• 20%
Materac Salsa Hilding
Czas realizacji Czas realizacji: 2-3 tygodnie
Czas realizacji Dostawa: bezpłatna od 300zł, występują pewne wyjątki dla produktów gabarytowych.
Dla materaca
Pokrowiec

Materac Salsa Hilding posiada bazę wykonaną z niezwykle elastycznej pianki Flexifoam. Dzięki niej wkład materaca osiąga optymalną sztywność. Jednocześnie dzięki odpowiedniemu profilowaniu materac Salsa gwarantuje 7 zróżnicowanych stref twardości.  Takie rozwiązanie zapewnia znakomitą podstawę dla Twojego kręgosłupa i optymalne rozłożenie różnych punktów nacisku ciała. Materac idealnie podpiera głowę, ramiona, pas, biodra i nogi. Twoje ciało podczas snu regeneruje się intensywnie, a Ty wstajesz wypoczęty.

Wierzchnia warstwa pianki termoelastycznej Visco stanowi uzupełnienie konstrukcji materaca i zapewnia odczuwalny komfort. Dodatkową miękkość i wrażenie otulenia gwarantują specjalne właściwości pianki termoelastycznej, która reaguje na temperaturę ciała i dopasowuje się do jego kształtu. Materace z pianką Visco to relaks i wygoda, którą na pewno docenisz.

Materac Salsa Hilding dostępny jest z pokrowcem w dwóch opcjach do wyboru.

Pokrowiec Tencel - naturalny, antyalergiczny pokrowiec, wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca i absorbuje ją bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie podrażniają, w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec można prać w temp. do 60oC.Pokrowiec Velvet - Niezwykle miękki i delikatny w dotyku pokrowiec z innowacyjną technologią Purotex. Purotex poprzez wykorzystanie naturalnych probiotyków, gwarantuje zdrowy sen dzięki mikrokapsułkom zawartym w pokrowcu. Stopniowo pękają, uwalniając probiotyki zwalczające alergeny, które powodują alergię na kurz oraz astmę. Pokrowiec dba dzięki temu o czyste, świeże i zdrowe środowisko snu. Pokrowiec z możliwości prania w temp. do 60oC.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

materace piankowe
Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 cm
Wkład: profilowana pianka Flexifoam o wys. 14 cm, pianka termoealstyczna Visco o wys. 4,6 cm.
Pokrowiec: Velvet lub Tencel.
Wysokość materaca: ok. 22 cm (przy wyborze pokrowca Velvet), ok. 21 cm (przy wyborze pokrowca Tencel).
G0B2A1A008

Więcej podobnych produktów

Produkty dodane do listy