Materac piankowy Rock & Roll Hilding
Materac piankowy Rock & Roll z dwoma pokrowcami do wyboru - Hilding
Idealny dla aktywnych materac piankowy Rock & Roll Hilding
  • 20%
Materac piankowy Rock & Roll Hilding
Materac piankowy Rock & Roll z dwoma pokrowcami do wyboru - Hilding
Idealny dla aktywnych materac piankowy Rock & Roll Hilding
Czas realizacji Czas realizacji: 2-3 tygodnie
Czas realizacji Dostawa: bezpłatna od 300zł, występują pewne wyjątki dla produktów gabarytowych.
Dla materaca
Pokrowiec

Materac Rock & Roll Hilding to przede wszystkim innowacyjne połączenie dwóch wysokoelastycznych pianek układających się w intrygujący wzór fal gwarantujących zróżnicowane strefy twardości oraz doskonałe podparcie całego ciała. To co wyróżnia materac spośród całej oferty to ciekawe kolory wkładu, które pokazują rozróżnienie pomiędzy dwoma twardościami po dwóch stronach materaca.

Kolejną zaletą materaca jest otwartokomórkowa struktura pianki, która zapewnia idealną przewiewność i wentylację. Dzięki niej możesz cieszyć się wydłużoną trwałością i wyjątkowymi właściwościami materaca. Ponadto warto zwrócić uwagę na pokrowiec, który dostępny jest w dwóch opcjach do wyboru. Każdy pokrowie został wyposażony w uchwyty, dzięki którym można swobodnie przenosić lub obracać materac na drugą stronę.

Pokrowiec Tencel - naturalny, antyalergiczny pokrowiec, wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca i absorbuje ją bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie podrażniają, w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec można prać w temp. do 60oC.

Pokrowiec Velvet - Niezwykle miękki i delikatny w dotyku pokrowiec z innowacyjną technologią Purotex. Purotex poprzez wykorzystanie naturalnych probiotyków, gwarantuje zdrowy sen dzięki mikrokapsułkom zawartym w pokrowcu. Stopniowo pękają, uwalniając probiotyki zwalczające alergeny, które powodują alergię na kurz oraz astmę. Pokrowiec dba dzięki temu o czyste, świeże i zdrowe środowisko snu. Pokrowiec z możliwości prania w temp. do 60oC.

materace piankowe
Wysokość materaca: ok. 21 cm (przy wyborze pokrowca zarówno Italiano i Tencel New)
Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 cm
Wkład: dwie profilowane pianki wysokoelastyczne HR, jedna bardziej twarda (zielona) druga bardziej miękka (biała).
Pokrowiec: Tencel New lub Italiano
G0B2A0B009

Więcej podobnych produktów

Produkty dodane do listy