Czas realizacji Czas realizacji: 3-4 tygodnie
Czas realizacji Dostawa: bezpłatna od 300zł, występują pewne wyjątki dla produktów gabarytowych.
Wymiary

Naturalny materac piankowy Aspre od marki Hilding zbudowany na bazie dwóch pianek o bardzo wysokiej elastyczności i różnej twardości. Pianki zostały wyprofilowane w 7 strefach, co gwarantuje optymalne rozłożenie ciężaru ciała. Pianka miększa o średniej twardości to NATURALIS® nasączona naturalnym olejkiem rycynowym, wspiera organizm w efektywny sposób dzięki jej różnorodnych właściwościom. Pianka twardsza to wysokoelastyczna pianka HR Bio, w której wykorzystany został naturalny olejek sojowy. Pianka HR Bio posiada otwartokomórkową strukturę, która umożliwia optymalną cyrkulację powietrza przy zachowaniu doskonałej elastyczności.

Każdy materac naturalny Hilding został ubrany w miękki pokrowiec wykonany z naturalnych włókien lnu jako warstwy wierzchniej oraz domykającej go bawełny organicznej. Wyposażony w dodatkowe uchwyty, dzięki którym łatwo jest przenosić lub obracać materac. Pokrowiec można prać w temperaturze do 30 stopni.

materace piankowe
wysokość: ok. 23 cm
Wkład: pianka wysokoelastyczna HR Bio o wysokości 11 cm (średnia twardość), pianka NATURALIS® o wysokości 9 cm (strona twarda)
Pokrowiec: Linen
Materac ubrany w pokrowiec wolny od substancji szkodliwych dla zdrowia, niezawierający surowców potencjalnie alergennych.
Materac przyjazny dla środowiska.

Więcej podobnych produktów

Produkty dodane do listy