Nowa odsłona
kolekcji łóżek

Łóżko tapicerowane Sofia NAP
/ Łóżko Sofia NAP 120 cm
/ Kirkby Design Smooth III K5228/70 Blossom
/ noga D4-160 dąb lakierowany

proces powstawania nowej kolekcji łóżek NAP
Wszystko zaczęło się od potrzeb. Potrzebą było łóżko – komfortowe, funkcjonalne i ponadczasowe. W NAP od początku do końca kierujemy się zasadą, że dobry design to przede wszystkim ponadczasowy design – staranne wzornictwo, przemyślana funkcjonalność i szlachetna sztuka rzemiosła. Ale najważniejsze: inwestycja na lata. Cała linia kolekcji łóżek jest produkowana tradycyjnymi metodami rzemieślniczymi, co – mamy nadzieję – zadowoli wszystkich, którzy stawiają na wysmakowany, funkcjonalny design.

nowe
katalogi

Katalog Beds Collection

Katalog System Beds
Oddajemy w Wasze ręce dwa zupełnie nowe katalogi: System Beds – łóżka systemowe z możliwością konfiguracji poszczególnych elementów oraz Beds Collection – łóżka różnorodne w formie, kolorach i materiałach. Wszystkie strony w katalogach wypełnione są tym, co stanowi podstawę naszej oferty od początku działalności – że ponadczasowe wzornictwo może mieć duży wpływ na nasze codzienne życie. Zobaczcie katalogi – mamy nadzieję, że znajdziecie w nich nie tylko swoje wymarzone łóżko, ale i inspiracje jak zaaranżować przestrzeń w sypialni.
Wzornik tkanin NAP

wzornik
tkanin

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. I am text block. Click edit button to change this text.

Nowy wzornik NAP

Stworzyliśmy nowy wzornik, w którym proponujemy wyselekcjonowane materiały najlepszej jakości. Wzornik NAP to 64 tkaniny wywodzące się z barw ziemi – tonacji beży, nasyconych brązów, ciepłych szarości i zieleni, aż po zupełnie ciemne antracyty. Wzornik to możliwość łączenia tkanin i skór, a różnorodność struktur i spójna kolorystyka dają nieograniczone możliwości aranżacyjne.

backstage

Łóżko Room 603 NAP 160 cm

/ Łóżko Room 603 NAP 160 cm 
/ Kirkby Design Smooth III K5228/41 Gingerbread 
/ noga M5-150 czarna

Łóżko Blow NAP 160cm

/ Łóżko Blow NAP 160 cm
/ Kirkby Design Smooth III K5228/62 Combat
/ kedra Sorensen Dunes Cognac
/ noga M8-145

Łóżko Cube NAP 160 cm

/ Łóżko Cube NAP 160 cm
/ Sorensen Dunes Rust 21002
/ noga M1-160 czarna

Łóżko Tube NAP 160 cm

/ Łóżko Tube NAP 160 cm
/ Kvadrat Melange Nap 191
/ poduchy Kirkby Design Chelsea K5180/49 Charcoal
/ noga D3-45 buk czarny

Wezgłowie łóżka Room 603 NAP

/ wezgłowie łóżka Room 603 NAP
/ Kirkby Design Smooth III K5228/41 Gingerbread

material collage

Backstage sesji, czyli jak to się zaczęło… Nowa odsłona kolekcji System Beds i Beds Collection to kilka miesięcy intensywnej pracy całego zespołu NAP. Zobaczcie, co działo się na planie.

Łóżko Master NAP 120cm

/ Łóżko Master NAP 120 cm,
/ Libeco Q341 Cadet Blue 824,
/ noga M1-100 lakier proszkowy kolor czarny

Produkty dodane do listy