Łóżko Kudamm NAP
Łóżko Kudamm NAP
Tylko w NAP
Łóżko Kudamm NAP
Łóżko Kudamm NAP

Zapytaj o produkt
Czas realizacji: 42-49 dni

Łóżko Kudamm wygląda równie efektownie w tkaninach lnianych jak i w skórze, w naturalnych barwach i mocnych kolorach. Posiada luźne poszycie z delikatnym szwem na krawędziach. Rama łóżka rozszerza się ku dołowi. Wezgłowie składa się z dwóch poduch z profilowanym kątem oparcia. Kudamm wprowadza do sypialni efektowny współczesny charakter.

Łóżko z ozdobnym szwem, dostępne w pięciu rozmiarach materaca. Wypełnienie wezgłowia - pierze i kulka silikonowa, ramy - pianka wysokoelastyczna. Poszycie ramy wymienne, mocowane na rzep. Poszycie wezgłowia jest mocowane na stałe. Łóżko z tapicerowanym tyłem wezgłowia. Rama łóżka lekko rozszerza się ku dołowi. Wezgłowie składa się z dwóch poduch z profilowanym kątem oparcia. Łóżko posiada dwa warianty szycia na krawędzi: dla łóżka w tkaninie - szew francuski, dla łóżka w skórze - szew francuski wypuszczony (widoczna krawędź skóry). Noga drewniana, metalowa lub plastikowa w różnych wybarwieniach. Stelaż do wyboru: z regulacją, bez regulacji oraz ze skrzynią na pościel (box).


Przeglądaj katalog Beds Collection >

Przeglądaj wzornik tkanin >

łóżka tapicerowane
Wysokość wezgłowia: 85 cm (bez nóg)
Grubość wezgłowia: 10cm
Dla materaca: 90/140/160/180/200 x 200cm (brak w zestawie)
Wysokość ramy: 30 cm
Wypełnienie: wezgłowie - pierze i kulka silikonowa, rama - pianka wysokoelastyczna.
Poszycie ramy jest wymienne, mocowane na rzep. Poszycie wezgłowia jest mocowane na stałe. Łóżko z tapicerowanym tyłem wezgłowia.
Cena łóżka nie zawiera materaca oraz stalaża.
Za dopłatą dostępne są: skrzynia na pościel, stelaż bez regulacji oraz stelaż z regulacją.
Łóżko dostępne z dwoma rodzajami szwów: szef francuski (wyłącznie tkaniny), szef zwykły montażowy (wyłącznie skóry)

Sprawdź dokładne wymiary, wizualizacje łóżka i specjalnie przygotowane zdjęcia aranżowane. Zobacz, jak łóżko będzie prezentować się w Twojej sypialni.

Sprawdź nasz wzornik tkanin, w którym proponujemy wyselekcjonowane materiały najlepszej jakości. Znajdziesz w nim 64 tkaniny wywodzące się z barw ziemi.

Wzornik tkanin NAP
Nowy wzornik

Powiązane wpisy

Więcej podobnych produktów

Produkty dodane do listy

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.