SOFY Z FUNKCJĄ SPANIA

Nie byłoby bez nich serialu „Przyjaciele”, scen dialogowych w „Kawie i papierosach” Jima Jarmuscha, a Woody Allen nie miałby na czym monologować swoich zwierzeń. Nie byłoby nas i naszej nowej kolekcji. Sofa – centralne miejsce w domu. Wszechstronna i praktyczna. Idealna na odpoczynek. Na spotkanie i na rozmowę. Absolutny must have.

NAP Studio
Nasza kolekcja sof zaprojektowana przez NAP Studio to trzy różne spojrzenia projektantek na mebel w przestrzeni. Jest klasyczna i elegancka sofa Slim, wytworna Puffy, która odnajdzie się w nowoczesnych wnętrzach, a także Lama – wygodna sofa w stylu francuskim.
NAP Studio team
Sofa Slim
Wysokie nóżki i personalizowana kedra w tkaninie lub skórze to elementy, które wyróżniają sofę Slim. Ma dwie wysokości podłokietników, a zdejmowane poduszki mogą spełniać funkcję wezgłowia. Posiada 4 szerokości materaca piankowego o wys. 10 cm i włoski mechanizm rozkładania. Prawdziwa elegantka – najlepiej czuje się w minimalistycznych wnętrzach.

Sofa Slim
Wygodna sofa w stylu francuskim, pięknie prezentuje się w poszyciu z naturalnych tkanin – lnianych i bawełnianych. Lekkości nadają jej charakterystycznie zwężające się podłokietniki i miękkie poduchy. Posiada dwie szerokości materaca piankowego o wys. 12 cm, włoski mechanizm rozkładania i wymienny pokrowiec. Jest kompaktowa, idealna do mniejszych wnętrz.
Sofa Slim

Nie jest kruszynką, ale idealnie komponuje się z nowoczesnymi aranżacjami. Jest bardzo wygodna, posiada pięć szerokości materaca sprężynowego o wys. 17 cm i włoski mechanizm rozkładania. Sprawdzi się w roli codziennego łóżka. Najbardziej lubi grube tkaniny, a welur jest dla niej zawsze w trendach.

Wybierz swój model

Produkty dodane do listy