Czas realizacji Czas realizacji: 3-5 tygodni
Czas realizacji Dostawa: bezpłatna od 300zł, występują pewne wyjątki dla produktów gabarytowych.
Kolor klosza
  • black
  • red
  • yellow
  • blue
  • copper
  • raw copper
  • black copper
Kształt klosza

Zapytaj o produkt

Lampa sufitowa 323 Les Acrobates Gras to lampa wyszkolona w wykonywaniu akrobatycznych sztuczek wysoko w powietrzu. Jej projekt zainspirowany został linoskoczkami, którzy wykonują akrobacje, a ukośne liny podnoszą dynamikę pokazu. Spektakl z ich udziałem jest imponujący, pełen ruchu, rytmu i koloru.

Lampy 322 Les Acrobates Gras mogą być łączone ze sobą, więc każdy może skonstruować swoją własną kompozycję. Lampa nawiązuje do klasycznej kolekcji Gras, ale posiada nieco lżejszą formę, osiągniętą dzięki zawieszeniu na specjalnym kablu, który nie skręca się, nie zwija i nie kurczy.

Lampa wykonana została z najwyższej jakości materiałów, jest bardzo trwała i wytrzymała na zarysowania oraz uszkodzenia mechaniczne. Doskonale będzie pasować do nowoczesnych aranżacji, zarówno dużych, jak i mniejszych pomieszczeń.

Lampa sufitowa 323 Les Acrobates Gras jest dostępna w wersji z kloszem round lub conic. Lampy Les Acrobates mogą się sprawdzić w przeróżnych konfiguracjach. Aby ułatwić znalezienie idealnego rozwiązania, marka Gras przygotowała specjalny konfigurator lamp Les Acrobates.

Klik ➝

Bernard Albin Gras w 1921 roku zaprojektował serię lamp specjalnie z myślą o biurach oraz pomieszczeniach przemysłowych. Lampy Gras, jak zostały ostatecznie nazwane, zadziwiały swoją prostotą designu oraz ergonomiczną konstrukcją. Najbardziej zadziwia fakt, że podstawowa forma lampy Gras nie zawiera żadnych śrub ani złączeń. To właśnie to połączenie minimalistycznej estetyki z najwyższym stopniem funkcjonalności sprawiło, że lampy Gras zyskały wiernych wielbicieli wśród designerów i architektów. Obecnie Bernard Albin Gras jest uznawany za jednego z najbardziej innowacyjnych projektantów XX wieku. 

Skonfiguruj zestaw Les Acrobates ➝

W wybarwieniu RAW COPPER proces utleniania postępuje wraz z upływem czasu. Klosz na początku nie posiada takiego efektu.

Bernard Albin Gras
Średnica podstawy: 9 cm
2 x Długość kabla: max. 300 cm
ROUND
Wysokość klosza: 17 cm
Średnica: 17 cm
CONIC
Wysokość klosza: 21,6 cm
Średnica: 26 cm
CL II – E27 – ESL15W - HALO 60W - LED
323 L BL ROUND

Być może spodoba Ci się także...

Więcej podobnych produktów

Produkty dodane do listy