Czas realizacji Czas realizacji: 3-5 tygodni
Czas realizacji Dostawa: bezpłatna od 300zł, występują pewne wyjątki dla produktów gabarytowych.
Kolor klosza
  • black
  • red
  • yellow
  • blue
  • white
Kształt klosza

Lampa biurkowa 207 Gras to niewielka lampa o dużych możliwościach. Praktyczna lampa wykonana z wytrzymałej stali proszkowanej lub chromowanej to doskonały kompan wieczoru spędzonego nad książką, pracą lub ulubionym hobby. Tę nowoczesną lampę stołową możemy uznać za prawdziwą ikonę designu XX wieku. Stanowi dekorację o modernistycznym, minimalistycznym charakterze. Lampa o ramieniu, które możemy obrócić o 360 stopni oraz regulowanym kącie nachylenia ramienia i klosza to funkcjonalne rozwiązanie zarówno podczas pracy, jak i odpoczynku. Obciążona podstawa zapewnia jej stabilność. Lampa 207 Gras przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom łączenia nowoczesnej estetyki z najwyższą jakością wykonania. 

Lampa 207 należy do klasycznej kolekcji lamp Gras. Dostępna jest bardzo szerokiej ofercie konfiguracyjnej. Mamy możliwość wyboru dwóch rodzajów wykończeń - czarnym, chromowanym i białym. Dostępna jest również szeroka oferta kloszy do wyboru w kilku kolorach oraz dwóch kształtach - round i conic. 
 

Bernard Albin Gras w 1921 roku zaprojektował serię lamp specjalnie z myślą o biurach oraz pomieszczeniach przemysłowych. Lampy Gras, jak zostały ostatecznie nazwane, zadziwiały swoją prostotą designu oraz ergonomiczną konstrukcją. Najbardziej zadziwia fakt, że podstawowa forma lampy Gras nie zawiera żadnych śrub ani złączeń. To właśnie to połączenie minimalistycznej estetyki z najwyższym stopniem funkcjonalności sprawiło, że lampy Gras zyskały wiernych wielbicieli wśród designerów i architektów. Obecnie Bernard Albin Gras jest uznawany za jednego z najbardziej innowacyjnych projektantów XX wieku. 
Bernard Albin Gras
Maksymalna wysokość: 38 cm
Maksymalna szerokość: 16 cm
Klosz conic:
Wysokość klosza: 9 cm
Średnica klosza: 15 cm
Klosz round:
Wysokość klosza: 12 cm
Średnica klosza: 12 cm
Szerokość podstawy: 17 cm
Ramię: 22 + 20 cm
Stal proszkowana lub chromowana, drewno
207 BL-BL
3700677600288

Być może spodoba Ci się także...

Więcej podobnych produktów

Produkty dodane do listy