Czas realizacji Czas realizacji: 8-9 tygodni
Czas realizacji Dostawa: bezpłatna od 300zł, występują pewne wyjątki dla produktów gabarytowych.

Zapytaj o produkt

Krzesło 3D jest jednym z najbardziej innowacyjnych produktów w ofercie marki. To pierwszy mebel oparty o innowacyjną technikę używania trójwymiarowego forniru. Dzięki efektowi 3D mebel sprawia wrażenie lekkiego. Projekt Borisa Berlina i Poula Christiansena z Komplot Design zdobył wiele nagród i jest częścią stałej ekspozycji w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku.

Krzesła 3D Gubi w 100% pasują do współczesnych aranżacji wnętrz. W ofercie dostępne siedziska wykonane z tworzywa, tapicerowane i drewniane. Połączenie drewnianego forniru i metalu sprawia bardzo nowoczesne wrażenie. Zwolennicy bardziej naturalnego stylu skandynawskiego mogą wybrać model krzesła z drewnianymi nogami. Dzięki prostej konstrukcji krzesła 3D Gubi sprawdzą się w każdym wnętrzu.

Siedziska krzeseł barowych z kolekcji 3D wykonane z tworzywa dostępne są w kolorach: black, mistletoe green, moon grey, nightfall blue, rainy grey, shy cherry, white cloud, venetian gold. Siedziska drewniane i ramy dostępne w trzech wersjach: amerykański orzech, barwiony na czarno buk, dąb.

W kolekcji znajdują się krzesła do jadalni, stołki i krzesła barowe.

Komplot Design
88 x 44 x 47 cm
wysokość siedziska: 75 cm
do wyboru tapicerka z różnego typu materiałów i skór lub tworzywo Hirek
baza do wyboru: amerykański orzech, barwiony na czarno buk, dąb
#10080

Być może spodoba Ci się także...

Więcej podobnych produktów

Produkty dodane do listy