Konfiguruj Only at NAP

Prezentowana cena "od" dotyczy produktu w najprostszej konfiguracji oraz najniższej grupie cenowej tkaniny.

Francuska klasyka. Minimalizm elementów dekoracyjnych nadaje modelowi Sofia subtelnej elegancji - łóżko posiada charakterystyczną opływową linię wezgłowia z profilowanymi bokami oraz krawędź ramy wykończoną podwójną stębnówką. Trochę bajki w sypialni nie zaszkodzi nawet minimalistom. Łóżko z charakterystyczną opływową linią wezgłowia będzie niewątpliwą ozdobą wnętrza, a zwykły pokój zamieni w romantyczną sypialnię. Sofia w wersji jednoosobowej sprawdzi się zarówno jako łóżko dla dzieci, młodzieży albo singli.

Łóżko dostępne w sześciu szerokościach materaca. Poszycie ramy jest wymienne, mocowane na rzep. Poszycie wezgłowia jest mocowane na stałe. Łóżko z tapicerowanym tyłem wezgłowia. Stelaż do wyboru: z regulacją, bez regulacji oraz ze skrzynią na pościel (box). Noga drewniana, metalowa lub plastikowa w różnych wybarwieniach.


Przeglądaj katalog System Beds >

Przeglądaj wzornik tkanin >

Spend more and get Free Shipping! PLN500.00

There are some exceptions for bulky products.

Czas realizacji: 10 tygodni
łóżka tapicerowane
Wysokość wezgłowia: 96/107 cm (bez nóg)
Grubość wezgłowia: 11cm
Wysokość ramy: 16/27 cm
Dla materaca: 90/120/140 x 200cm (brak w zestawie)
Grubość ramy: 4 cm
Wypełnienie: pianka wysokoelastyczna i włóknina.
Poszycie ramy jest wymienne, mocowane na rzep. Poszycie wezgłowia jest mocowane na stałe. Łóżko z tapicerowanym tyłem wezgłowia.
Cena łóżka nie zawiera materaca.
Za dopłatą dostępne są: skrzynia na pościel, stelaż bez regulacji oraz stelaż z regulacją.

Sprawdź, jak możesz skonfigurować wybrany model z kolekcji System Beds. W katalogu znajdziesz wymiary i zdjęcia, aby móc wybrać model najlepiej dopasowany do swojej sypialni.

Sprawdź nasz wzornik tkanin, w którym proponujemy wyselekcjonowane materiały najlepszej jakości. Znajdziesz w nim 64 tkaniny wywodzące się z barw ziemi.

Wzornik tkanin NAP
Nowy wzornik

Related posts

More products like that

Product added to wishlist