NAP wywodzi się od drzemki, a nasza kolekcja łóżek od ponad dekady odpowiada na potrzebę komfortowego, zdrowego snu. Nowa odsłona kolekcji to przede wszystkim ponadczasowe wzornictwo oraz różnorodność form, kolorów i materiałów.

Łóżko Tube Beds Collection

Łóżko Tube Beds Collection

Wszystko zaczęło się od potrzeb

Założyciele marki NAP, Anita i Tomasz Czerwińscy, szukali idealnego łóżka do swojej sypialni. Modele dostępne na rynku nie spełniały postawionych wymagań – stąd zrodziła się potrzeba zaprojektowania łóżka. „Powstała idea miękkiego łóżka – obłożenia czymś tego drewnianego łóżka, żeby nogi się tak nie obijały. Powiedziałam mężowi: zacznijmy od łóżka, zróbmy mebel dla siebie i zobaczymy, co będzie dalej.” mówi Anita Czerwińska, współzałożycielka NAP.

Łóżko Lisbona System Beds

Łóżko Lisbona System Beds

Łóżko Royal System Beds

Łóżko Royal System Beds

Ponadczasowe wzornictwo

To, co nam przyświeca w projektowaniu mebli to idea ponadczasowości. Wierzymy, że dobry design, to design, który będzie nam służył przez lata. Wszystko zaczęło się od pierwszego tapicerowanego łóżka, aby rozszerzyć działalność na całą kolekcję mebli własnych.

Łóżko Master NAP

Łóżko Master System Beds

Odpowiedź na trendy

Kochamy ponadczasowe wzornictwo, ale wiemy, że trendy się zmieniają. Postanowiliśmy odświeżyć nasze kolekcje łóżek: System Beds oraz Beds Collection.

System Beds to łóżka systemowe, które możemy dopasowywać do własnych potrzeb. Wybierając z wielu wariantów wezgłowia, stelaża, szerokiej palety tkanin czy nóg jesteśmy w stanie stworzyć niepowtarzalne, ponadczasowe łóżko.

Łóżko Donna System Beds

Łóżko Donna System Beds

Łóżko Sofia System Beds

Łóżko Sofia System Beds

Beds Collection to nowe spojrzenie na europejskie wzornictwo. Odświeżona kolekcja to proste formy, najwyższej jakości materiały i różnorodność kolorystyczna. Łóżka stworzone z inspiracji miejscami, pięknym designem i uwielbianą przez nas sztuką.

Łóżko Blow Beds Collection

Łóżko Blow Beds Collection

Łóżko Cube Beds Collection

Łóżko Cube Beds Collection

Polska produkcja w fabryce NAP WAY

Nasze łóżka produkowane są w naszej fabryce NAP Way w Brodnicy. Nie ma tu miejsca na masową produkcję – każdy mebel jest tworzony od podstaw przez wykwalifikowanych rzemieślników, którzy w swoją pracę wkładają nie tylko czas, ale i serce. Poświęcamy uwagę naszym projektom, aby każdy był dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta i cieszył go przez długie lata.

NAP Way w Brodnicy
NAP Way w Brodnicy

Wykwalifikowani rzemieślnicy z fabryki NAP Way w Brodnicy

Nie tylko projekt łóżka

Nasze łóżka to również dodatki, tkaniny i wykończenia. Podczas tworzenia nowej odsłony łóżek, stworzyliśmy też wzornik tkanin i wzornik wykończeń nóg. Przemyślane dobrane kolory, faktury oraz rodzaje tkanin i skór pozwalają stworzyć mebel dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Stworzyliśmy też dodatki: koszulki i kieszonki, które można dobrać do wybranych modeli łóżek. Dzięki koszulce (dostępnej np. w modelu Master) w łatwy sposób odmieniamy cały wystrój sypialni. Kieszonka to dodatek, który pasuje do większości łóżek z kolekcji System Beds – sprawdzi się jako miejsce do przechowywania najważniejszych drobiazgów.

Master System Beds
Master System Beds

Łóżko Master z kolekcji System Beds w wersji bez koszulki i z koszulką.

akcesoria do łóżek system beds
akcesoria do łóżek system beds

Akcesoria do łóżek z kolekcji System Beds: kieszeń wszywana oraz zakładana na ramę.

Nie tylko projekt łóżka

Chcemy, aby sypialnia była komfortowa, przytulna – stała się naszym własnym mikrokosmosem. Aby piękno łączyło się z funkcjonalnymi rozwiązaniami, dzięki którym łóżko będzie dopasowane do indywidualnych potrzeb. Chcemy – po prostu – dobrze się w niej czuć!

Zobacz, jak wyglądały prace podczas sesji zdjęciowej do nowej odsłony łóżek. 

Pięknych snów!