Czas realizacji Czas realizacji: 5-6 tygodni
Czas realizacji Dostawa: bezpłatna od 300zł, występują pewne wyjątki dla produktów gabarytowych.

Zapytaj o produkt

System Exact Comfort Adjustment został wprowadzony, aby jeszcze bardziej zwiększyć komfort snu oraz samopoczucie po przebudzeniu. Mechanizm ten pozwala zmienić twardość łóżka kontynentalnego poprzez naciśnięcie jednego guzika. Łóżko może stać się bardziej miękkie lub twardsze zawsze wtedy, gdy tego potrzebujemy. 

Kluczem do wysokiej jakości odpoczynku oferowanego przez firmę Jensen, jest oryginalny system strefowy. Optymalne wsparcie pleców w połączeniu z miękką strefą ramion gwarantują całkowicie nowy standard snu. Zasada, na której opiera się system stref, jest równie oczywista, co naturalna. Większość osób ma szersze biodra i ramiona, cięższe są natomiast w okolicy talii i tam przeważnie są również i węższe. Jako, że zadaniem materaca jest otymalne wsparcie ciała, jest on podzielony na strefy, zapewniając równomierne i komfortowe podparcie, gdy ramiona i biodra bardziej zagłębiają się w materac. Jednocześnie zagwarantowane jest większe wsparcie w strefie talii. 

Jeden z wyborów, jakiego trzeba dokonać przy zakupie nowego łóżka to wybór rodzaju komfortu. Większość systemów sprężynowych Jensen jest dostępnych w różnych twardościach, od miękkiego do bardzo twardego. Jest to ustalane na podstawie długości i wagi ciała oraz pożądanego poziomu wygody. 

Nie zawsze jednak możemy jednoznacznie sprecyzować nasze potrzeby, gdyż nasza idealna twardość materaca znajduje się gdzieś pomiędzy standardowymi stopniami komfortu. Normalnym również jest to, że nasze wymagania wobec komfortu oferowanego przez materac mogą się zmieniać na przestrzeni naszego życia. W obu przypadkach system Exact Comfort Adjustment Jensen stanowi idealne rozwiązanie. Dzięki niemu to łóżko dopasowuje się do nas, a nie odwrotnie. 

System Exact Comfort Adjustment można kupić dodatkowo do każdego modelu łóżka kontynentalnego Jensen: First, Diplomat, Ambassador, Prestige i Supreme.

90 x 200/210 cm
105 x 210 cm

Więcej podobnych produktów

Produkty dodane do listy