Tempur

TEMPUR® to amerykańska marka produkująca materace, stelaże do łóżek i pościele. Swoją nazwę zawdzięcza materiałowi wynalezionemu na początku lat 70-tych przez NASA w celu chronienia astronautów od przeciążeń podczas startów w kosmos. Materiał redukował nacisk i okazał się tak skuteczny, że naukowcy i inżynierowie zaczęli wykorzystywać go do produkcji materaców, poduszek i innych produktów umożliwiających jak najlepszy sen. TEMPUR® jako jedyna marka posiada certyfikat Amerykańskiej Fundacji Kosmicznej.
Materace TEMPUR® są w sprzedaży od 1991 roku. Produkowane są we własnych fabrykach w Danii i Stanach Zjednoczonych. Służą klientom z ponad 76 krajów na całym świecie. Firma stale inwestuje w badania i rozwój, by jej produkty zapewniały jak najlepszy sen. Obecnie w ofercie posiada trzy kolekcje materaców, które dopasowują się do indywidualnych preferencji użytkowników: TEMPUR® Original – zapewniający idealne podparcie i redukcję nacisku; TEMPUR® Cloud – oferujący poza idealnym podparciem także przyjemną miękkość oraz TEMPUR® Sensation – będący połączeniem świetnego podparcia i łatwości poruszania się. Wszystkie zapewniają indywidualny komfort, dopasowują się do ciała i zawsze odzyskują oryginalny kształt, co daje długą gwarancję użytkowania.
Asortyment TEMPUR® zdobył uznanie i cieszy się popularnością wśród szpitali, domów opieki i ośrodków leczenia snu na całym świecie. Klienci potwierdzają, że materace TEMPUR® pomogły im w walce z bólami kręgosłupa, pleców, stawów i karku, a także rozwiązały ich problemy ze snem. Gwarantują niezakłócony odpoczynek i pobudkę w dobrej formie.

Pokazano 1-24 z 25 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuj Więcej informacji Rezygnuję