Konfiguruj

Prezentowana cena "od" dotyczy produktu w najprostszej konfiguracji oraz najniższej grupie cenowej tkaniny.

Łóżko o niepowtarzalnym kształcie. Z jednej strony – miękkim i strzelistym, z drugiej obłym i przytulnym. Model Room 603 swoim wyglądem nawiązuje do butikowych hoteli i ekskluzywnego stylu. Jest bardzo dekoracyjne. W indywidualny sposób narzuca ton wystroju wnętrza – tak, że reszta powinna być dla niego tłem.

Łóżko dostępne w czterech szerokościach materaca. Stelaż zintegrowany z ramą. Wypełnienie wezgłowia oraz ramy z pianki wysokoelastycznej. Poszycie ramy jest wymienne, mocowane na rzep. Poszycie wezgłowia jest mocowane na stałe. Łóżko z tapicerowanym tyłem wezgłowia. Noga metalowa w czterech wybarwieniach do wyboru.


Przeglądaj katalog Beds Collection >

Przeglądaj wzornik tkanin >

Spend more and get Free Shipping! PLN500.00

There are some exceptions for bulky products.

Czas realizacji: 7 tygodni
łóżka tapicerowane
Wysokość wezgłowia: 110 cm (bez nóg)
Grubość wezgłowia: 8cm
Dla materaca: 140/160/180/200 x 200cm (brak w zestawie)
Wysokość ramy: 10 cm
Wypełnienie: pianka wysokoelastyczna.
Poszycie ramy jest wymienne, mocowane na rzep. Poszycie wezgłowia jest mocowane na stałe. Łóżko z tapicerowanym tyłem wezgłowia.
W łóżku nie ma możliwości zmiany stelaża na inny.
Cena łóżka nie zawiera materaca.

Sprawdź dokładne wymiary, wizualizacje łóżka i specjalnie przygotowane zdjęcia aranżowane. Zobacz, jak łóżko będzie prezentować się w Twojej sypialni.

Sprawdź nasz wzornik tkanin, w którym proponujemy wyselekcjonowane materiały najlepszej jakości. Znajdziesz w nim 64 tkaniny wywodzące się z barw ziemi.

Wzornik tkanin NAP
Nowy wzornik

Related posts

More products like that

Product added to wishlist