Woud

Woud oferuje wysokiej jakości meble, oświetlenie oraz akcesoria do domu. Misja, która kieruje marką polega na tworzeniu przedmiotów prezentujących ponadczasowy design, który poprawia jakość życia. Przedmioty z logiem Woud powinny być utrzymane w tej samej estetyce, ale również każdy z nich musi mieć swoje znaczenie, cel i zastosowanie. Marka dokłada wysiłków, aby każdy ich prostota i perfekcja były widoczne w każdym aspekcie produktu. Każdy projekt ma zawierać odrobinę innowacji, która może dotyczyć jego designu, funkcji lub wykorzystanego materiału. Jednocześnie Woud stara się pozostać wierny skandynawskim korzeniom i minimalistycznemu desginowi, który doskonale sprawdza się w nowoczesnych aranżacjach. Flagowym produktem marki jest stolik „Come here” i w jego designie widać wszystkie cechy charakterystyczne dla Woud. Prosty projekt składa się z okrągłego blatu oraz trzech nóg, z których jedna przechodzi przez blat i służy jako rączka do przenoszenia stolika. Stolik jest wszechstronny, funkcjonalny oraz estetycznie doskonały. Tak jak wszystkie produkty marki. Ostatecznym celem, który stawia przed sobą Woud jest to, aby klienci zakochiwali się w produktach marki od pierwszego wejrzenia.
Czas oczekiwania na produkty Woud wynosi 6-7 tygodni. Przez sklep internetowy sprzedajemy lampy i akcesoria oraz mniejsze meble. W salonach dostępna jest pełna oferta marki.

Pokazano 1-24 z 58 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuj Więcej informacji Rezygnuję