Po wakacjach wracamy do regularnej nauki i pracy (często w trybie #homeoffice). Przygotowaliśmy dla Was propozycje na stworzenie domowego biura - prosto z showroomów marki Vitra, Gubi, Ethnicraft i String. Ponadczasowe, piękne i ergonomiczne.

Mix klasyki i nowoczesności

Regał String z wbudowanym blatem w połączeniu z ergonomicznym krzesłem Vitra to zestaw idealny do nowoczesnego biura. Dzięki zastosowaniu blatu wbudowanego w regał, będzie to dobry wybór do mniejszych pomieszczeń.

Drewno na pierwszym planie

Klasyczna forma, geometryczne kształty i drewno! To cechy charakterystyczne marki Ethnicraft. Dąb - wyrafinowany w swojej prostocie - to solidny fundament biurek i regałów. Będzie wyborem nie tylko pięknym, ale również ponadczasowym, a w towarzystwie dodatków co sezon może nabierać innego charakteru.

„Ponieważ jest niesamowicie mocne i starzeje się z czasem, wierzymy, że drewno jest tym, co czyni nasze meble solidnymi i niezawodnymi fundamentami domu.”

Stylowe dodatki

Czym byłoby domowe biuro bez ulubionych dodatków. Mała rzeźba, ulubiony obraz, elegancko wyeksponowane pióro. Dodaj swojej przestrzeni niepowtarzalny, spersonalizowany charakter za pomocą ulubionych drobiazgów.