Nie byłoby bez nich scen dialogowych w „Kawie i papierosach” Jarmuscha, Woody Allen nie miałby na czym monologować swoich zwierzeń, może nawet Tomasz Organek nie miałby bardziej przyjemnego debiutu muzycznego, gdyby nie zespół SOFA. Ba, nie byłoby słynnych talk-show, w których wszystko, co ważne dzieje się „na kanapie”. I wreszcie - nie byłoby „Przyjaciół” (pamiętacie słynną pomarańczową kanapę z ulubionej kawiarni bohaterów – Central Perk?).

Nie byłoby nas i naszej kolekcji.

czerwona sofa rozkładana Puffy

Sofa – centralne miejsce w domu. Wszechstronna i praktyczna. Miejsce, wokół którego toczy się życie. Absolutny must have.

Klasyczna sofa z bogatym wnętrzem

Klasyczna sofa z bogatym wnętrzem – sofa rozkładana! W ciągu dnia centralne miejsce w salonie, wieczorami zamienia się w cosy przestrzeń. W mniejszych mieszkaniach może pełnić funkcję spania codziennego, w większych – okazjonalnego.

 sofa rozkładana Slim

Sofy z funkcją spania – nowa kolekcja NAP

Nasza nowa kolekcja sof zaprojektowana przez NAP Studio to trzy różne spojrzenia projektantek na mebel w przestrzeni. Jest klasyczna i elegancka sofa Slim, wytworna Puffy, która odnajdzie się w nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach, a także typowa elegancka Francuzka – Lama.

Każda z sof posiada włoski mechanizm rozkładania, dzięki któremu zamiana sofy na łóżko jest prosta i nie wymaga siły. Mechanizm jest zaprojektowany w taki sposób, że nie ma potrzeby ściągania prześcieradła przy każdym składaniu sofy. Bardzo praktyczne!

Slim – klasyka na wysokich nóżkach

Wyróżniającym akcentem sofy Slim są wysokie nóżki i personalizowana kedra w tkaninie lub skórze. Sofa Slim ma dwie wysokości podłokietników, a zdejmowane poduszki mogą spełniać funkcję wezgłowia. Ponadto posiada 4 szerokości materaca piankowego o wys. 10 cm. Sofa Slim to, naszym zdaniem, prawdziwa elegantka - najlepiej czuje się w minimalistycznych wnętrzach.

 sofa rozkładana Slim
 sofa rozkładana Slim
 sofa rozkładana Slim
 sofa rozkładana Slim

Puffy – wygodna jak łóżko

Sofa Puffy nie jest kruszynką, ale idealnie komponuje się z nowoczesnymi aranżacjami. Jej obłe kształty skupiają uwagę, a duże puchowe poduchy sprawiają, że mamy ochotę się w niej zanurzyć! Jest wygodna jak łóżko - posiada pięć szerokości materaca sprężynowego o wys. 17 cm. Puffy najbardziej lubi grube tkaniny, a welur jest dla niej zawsze w trendach.

 sofa rozkładana Puffy
 sofa rozkładana Puffy
 sofa rozkładana Puffy
 sofa rozkładana Puffy

Lama – do klasycznych wnętrz i niewielkich pomieszczeń

Wygodna sofa w stylu francuskim, pięknie prezentuje się w poszyciu z naturalnych tkanin – lnianych i bawełnianych. Lekkości nadają jej charakterystycznie zwężające się podłokietniki i miękkie poduchy. Posiada dwie szerokości materaca piankowego o wys. 12 cm. Jest kompaktowa, idealna do mniejszych wnętrz. Mówimy o niej, że prawdziwa z niej Francuzka, ponieważ może zmienić swoją kreację, ze względu na wymienne poszycie.

 sofa rozkładana Lama
 sofa rozkładana Lama
 sofa rozkładana Lama
 sofa rozkładana Lama
 sofa rozkładana Lama

Skonfiguruj swoją sofę

Konfigurator daje możliwość personalizacji sofy i wyboru modelu dopasowanego idealnie do własnych potrzeb. Szeroka oferta tkanin z wzornika NAP Basic, kedra w tkaninie lub skórze, a także różne rodzaje nóżek – od metalowych, po drewniane – wszystko po to, by skomponować sofę marzeń!

konfigurator sof NAP

Magia sofy

„Dzień kończę w domu na sofie... czytając” – mówi amerykański aktor Chris Pine, a my już wiemy, że… to nasz człowiek. Dlaczego tak bardzo kochamy sofy? Bo zapewniają komfort i poczucie bezpieczeństwa. Bo to idealne miejsce na odpoczynek. Na spotkanie. Na rozmowę. Poza tym nie mamy żadnych wątpliwości, że wygodna, miękka sofa – idealna zarówno do weekendowego leniuchowania, jak i wieczornego oglądania ulubionego serialu czy filmu – tworzy klimat i przestrzeń. A klimat i przestrzeń to coś, o co bardzo lubimy zadbać w Waszych domach.