Malle W. Trousseau

Malle W. Trousseau to francuska firma założona w 2012 roku. Zajmuje się produkcją doskonałej jakości narzędzi i akcesoriów kuchennych. Marka oferuje niezbędne przedmioty, które sprawiają, że gotowanie staje się przyjemniejsze, łatwiejsze i sprawia dużo radości.
Wartości, którymi marka kieruje się w swojej działalności to uczciwość, funkcjonalność i jakość. Akcesoria kuchenne Malle W. Trousseau projektowane są tak, aby jak najlepiej spełniały swoje funkcje i służyły bezproblemowo przez długie lata użytkowania. Założyciele firmy wierzą w ideę slow food - zarówno żywność, jak i narzędzia, których używamy do przygotowywania posiłków muszą mieć doskonałą jakość i być dobre zarówno dla nas, jak i środowiska naturalnego.
Produktem, który zainspirował powstanie marki Malle W. Trousseau i od którego zaczęła się cała jej historia jest Posag panny młodej. Jest to duża skrzynia, która zawiera wszystkie narzędzia i akcesoria kuchenne potrzebne nowożeńcom do rozpoczęcia wspólnego życia. Pomysł na skrzynię zrodził się, gdy córka właścicieli firmy wychodziła za mąż i kompletowała przedmioty, które będą jej potrzebne w kuchni. Skrzynia została zainspirowana tradycyjnym wianem, które rodzice przekazywali wychodzącej za mąż córce. W jej skład wchodzą 43 przedmioty niezbędne do przyjemnego gotowania i pieczenia. Każdy z nich został wybrany ze względu na swoją funkcjonalność, estetykę oraz jakość.
Produkty Malle W. Trousseau wykonywane są przez rzemieślników, którzy stosują tradycyjne metody tworzenia, a ich pracę cechuje miłość do swoje rzemiosła. Właśnie dlatego akcesoria kuchenne Malle W. Trousseau są ponadczasowe i praktycznie niezniszczalne.
Pokazano 1-1 z 1 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuj Więcej informacji Rezygnuję