24Bottles

24Bottles to włoska marka, która powstała w 2013 roku. Jej misją jest zmniejszenie użycia plastikowych, jednorazowych i niekorzystnych dla środowiska butelek. W zamian firma oferuje butelki ze stali nierdzewnej. Starannie zaprojektowane, solidnie wykonane, łatwe w przenoszeniu, a do tego ładne, designerskie, kolorowe, modne. Dzięki nim troska o środowisko wpisuje się w trendy. Posiadanie estetycznej, kolorowej butelki wielorazowego użytku sprawia o wiele więcej frajdy aniżeli korzystanie z jednorazowego plastiku. Prawda?
W ofercie marki znajdują się butelki, torby, bidony, uchwyty rowerowe, akcesoria. Docenią je rowerzyści, miłośnicy miejskich (i nie tylko) pieszych wycieczek, a także osoby prowadzące zdrowy i ekologiczny tryb życia, które lubią mieć przy sobie butelkę wody.
Produkty 24 Bottles łączą w sobie formę i funkcjonalność. Zmieniają życie na lepsze. Ładniejsze, pełne koloru i przyjazne środowisku.


Pokazano 1-5 z 5 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuj Więcej informacji Rezygnuję