Men's Society

Men’s Society to stylowe i wysokiej jakości prezenty dla mężczyzn. Każdy produkt opatrzony logo tej marki jest niezwykły i reprezentuje najwyższą jakość.
Men’s Society poszukuje niezwykłe, zachwycające, posiadające duszę przedmioty, którym ręcznie i przy użyciu najlepszych narzędzi, nadaje nowe życie. W ofercie znajdują się m.in. piersiówki, grzebienie, spinki do mankietów, zestawy do pielęgnacji brody, akcesoria do golenia, popielnice, portfele, czy akcesoria do whiskey czy wina. Można mieć pewność, że w ofercie tej marki znajdzie się prezent dla stylowego, ceniącego nie tylko praktyczne, ale także ładne przedmioty mężczyzny. Dbający o zarost bordacz, miłośnik sportu, majsterkowicz, podróżnik – każdy mężczyzna będzie zadowolony z podarunku marki Men’s Society.
Założycielami firmy są Hugo i Bella Middelton. To oni odpowiadają za poszukiwania przedmiotów, które są w stanie spełnić wyśrubowane kryteria jakości i stylu. Niezwykły asortyment sklepu jest zasługą ich ciężkiej pracy. Od chwili powstania, czyli od 2012 roku Men’s Society wypracowało sobie pozycję jednego z wiodących producentów upominków dla mężczyzn w Europie. Produkty tej marki można nabyć w słynnych domach towarowych, takich jak: Liberty, Harrods, Selfridges, czy Bon Marche, niezależnych sklepach np. Franc et Fils i Home Autor du Monde i przez Internet.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć