TREKU

Historia marki Muebles Treku sięga 1947 roku, kiedy to Jesus Aldabaldetreku w nadmorskim, hiszpańskim miasteczku Zarautz słynącym z obróbki drewna, otworzył małą rodzinną firmę produkującą meble. Firma początkowo zajęła się produkcją mebli do sypialni, które szybko zdobyły renomę.
W miarę upływu czasu kameralne, rodzinne przedsiębiorstwo przekształciło się w dużą firmę, stosującą przy produkcji swoich mebli najnowsze technologie. W 1970 roku Treku wypuściło pierwszą serię projektów, które do dziś są w ofercie marki. Wtedy też działalność firmy została rozszerzona, jej produkty zaczęły być dostarczane w każdy zakątek Hiszpanii.
Dzisiaj Treku jest zarządzana przez trzecie pokolenie rodziny Aldabaldetreku. Firma jest jedną z wiodących na hiszpańskim rynku meblowym. Eksportuje swoje produkty do kilku krajów europejskich i Stanów Zjednoczonych. W jej ofercie znajdują się m.in. szafki, regały, stoliki, łóżka, krzesła, stoły. Każdy produkt cechuje ponadczasowy design, wysoka jakość, staranność wykonania i dbałość o każdy detal. Ponadto działalność marki Treku jest przyjazna dla środowiska. Drewno, którego Treku używa w swojej produkcji pochodzi wyłącznie z krajów, które kontrolują wycinkę lasów, a skład lakierów używanych przy wykończeniu mebli jest skomponowany w taki sposób, by miały jak najmniejszy wpływ na atmosferę.
Marka pozostaje wierna idei zainicjowanej przez swojego założyciela. Jej projekty są idealnym połączeniem ponad pięćdziesięcioletniej tradycji z nowoczesnością.

Pobierz katalog
Pufa Laika Treku
Available
Pufy

Pufa Laika

TREKU
2 257,00 zł
Pokazano 1-20 z 20 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuj Więcej informacji Rezygnuję