Magis

Marka Magis została założona 1976 roku przez Eugenio Perazza, który do dzisiaj prowadzi i rozwija swoją firmę, czyniąc z niej jasny drogowskaz na światowej drodze designu. Sukces marki opiera się głównie na chęci zapewnienia jak największej liczbie odbiorców dostępu do funkcjonalnych i świetnie zaprojektowanych mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz.
Magis współpracuje ze znanymi na całym świecie projektantami, którzy podzielają wartości uznawane przez markę – produkty muszą być wykonane nie tylko z uwzględnieniem najwyższych standardów jakości oraz najnowszych trendów w designie, ale muszą również przedstawiać etyczne podejście do produkcji. Stefano Giovannoni, Jasper Morrison, Konstantin Grcic, Ronan & Erwan Bouroullec, Marc Newson, Ron Arad, Naoto Fukasawa, Marcel Wanders, Philippe Starck, Zaha Hadid i Thomas Heatherwick, to tylko niektórzy projektanci, których dzieła możemy kupić w ramach oferty Magis. Każdy produkt wyróżnia się zdecydowanym charakterem i opowiada swoją własną historię, jednocześnie składając się na koherentną kolekcję nowoczesnych mebli i dodatków. Produkty Magis produkowane są we Włoszech, co stanowi gwarancję wysokiej jakości osiąganej poprzez wypracowane przez lata metody produkcji, biorące swoje źródła jeszcze z czasów rękodzielnictwa, a prężnie rozwijane przez kolejne dziesięciolecia ewolucji przemysłu.
Najbardziej ikoniczne produkty Magis stanowią część stałych kolekcji wystaw znanych muzeów na całym świecie: MoMA w Nowym Jorku, Muzeum Viktorii i Alberta w Londynie, czy Centrum Pompidou w Paryżu.

Pobierz katalog Magis Design

Pobierz katalog Magis Me TooFigurka Pingy Magis
Available
Akcesoria dziecięce

Figurka Pingy

Magis
1 262,00 zł
Kryjówka Nido Magis
Available
Akcesoria dziecięce

Kryjówka Nido

Magis
5 267,00 zł
Pokazano 1-24 z 160 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć