Sirius

Sirius to duńska, znana na całym świecie marka, która specjalizuje się w produkcji dekoracji świetlnych. Nazwę wzięła od Syriusza, najjaśniejszej z gwiazd. Firma powstała w 1971 roku z wielkiej pasji i prawdziwego zainteresowania światłem. Kombinacja doświadczenia, wysokiej jakości produktów, wielkiego talentu projektantów i troski o detale zaowocowała zajęciem czołowego miejsca wśród firm produkujących oświetlenie.
Projekty Sirius pozostają w zgodzie z najnowszymi trendami, a przy tym nie odcinają się od popularnej klasyki. W ofercie marki znajduje się oświetlenie typowo bożonarodzeniowe: lampki choinkowe, świetlne choinki i świecące ozdoby choinkowe, bardzo popularne obecnie bawełniane, świetlne kule, świecące łańcuchy idealne do oświetlenia ogrodu, dekoracje do pokoi dziecięcych i ledowe świece.
Każdy produkt Sirius stwarza magiczną atmosferę i stanowi przyjemną dekorację wnętrza lub ogrodu.
Marka Sirius stanowi inspiracje dla innych firm produkujących lampy i świetlne dekoracje, i wyznacza trendy w dekoracjach wnętrz i w profesjonalnych rozwiązaniach oświetleniowych.


Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuj Więcej informacji Rezygnuję