Ask about product

Kolekcja krzeseł NEU od HAY to funkcjonalny projekt, który dzięki dwóm rodzajom podstaw doskonale sprawdza się zarówno w przestrzeni biurowej, jak i prywatnej. Elastyczne podejście do projektowania sprawia, że jest to idealny wybór do każdego wnętrza i każdej aranżacji.

W skład kolekcji NEU wchodzą modele:

-NEU 10- tapicerowane i nietapicerowane, z czteroramienną obrotową podstawą z aluminium, w kilku opcjach wykończenia: polerowane aluminium lub pokryte farbą w kilku kolorach. Siedzenie z polipropylenu dostępne w wielu wersjach kolorystycznych. Tapicerka dostępna z kilku grup tkanin wg oznaczeń producenta.

-NEU 13- tapicerowane i nietapicerowane, klasyczne nogi z drewna dębowego, w kilku opcjach wykończenia: olejowany dąb, pokryty zieloną lub czarną farbą lub nogi z drewna jesionu wykończone matowym lakierem. Siedzenie z polipropylenu w kolorach jak w przypadku modelu NEU10 oraz analogicznie tapicerowane.

Krzesło NEU charakteryzuje się niezwykle lekką i cienką konstrukcją. Posiada dobrze wyprofilowane siedzisko i oparcie zapewniające wygodę i pełen komfort użytkowania.

Spend more and get Free Shipping! PLN500.00

There are some exceptions for bulky products.

Czas realizacji: 7-8 tygodni
46 x 52,5 x H82 cm
podstawa: drewno lub aluminium
korpus: polipropylen, tkanina

You might also like

More products like that

Product added to wishlist