Ask about product

Komoda wysoka z kolekcji Aura należącej do oferty mebli modułowych Treku. Kolekcja mebli Aura Treku powstała głównie z myślą o szafkach i komodach do salonu oraz meblach do jadalni. Wzornictwo wykorzystane do stworzenia mebli z kolekcji inspirowane było designem krajów skandynawskich. Aura Treku stanowi doskonałe połączenie tradycji i naturalności z dużą dawką nowoczesności. Meble Aura Treku prezentują minimalistyczny styl widoczny w konstrukcji opartej na prostych, czystych liniach, jednocześnie umożliwiając użytkownikowi na stworzenie własnej wersji, która idealnie będzie odpowiadała wszystkim jego potrzebom. Nogi w wersji metalowej lub drewnianej zostały stworzone specjalnie dla tej kolekcji, aby nadać jej charakteru retro. Meble mogą być wykonane z drewna dębowego lub orzecha, a wykończenie może być naturalne lub lakierowane w bogatej ofercie kolorów.

Komoda wysoka Aura Treku, tak jak wszystkie meble modułowe z oferty marki, pozwala na szereg kombinacji, zarówno w kwestii elementów składowych, jak i wykończenia.

Cena podana przy produktu dotyczy modelu przedstawionego na zdjęciu głównym. Zapraszamy do salonów NAP po wycenę indywidualnie dopasowanych mebli.

Spend more and get Free Shipping! PLN500.00

There are some exceptions for bulky products.

Angel Martí & Enrique Delamo
Wymiary mebli indywidualnie ustalane dla każdego modelu. 
Wymiary komody ze zdjęcia głównego: 
Rama: szer. 128 gł. 48 wys. 32
Nogi: szer. 128 gł. 48 wys. 106 cm
Drewno dębowe lub orzech, metal

More products like that

Product added to wishlist