Jeśli zamiast puchu wolicie włókno syntetyczne, nowoczesne technologie przychodzą z pomocą. Kołdry Outlast są alternatywą dla wszystkich, którzy szukają najlepszej jakości w kołdrach z włókien syntetycznych.

Kołdra syntetyczna Outlast TAKE A NAP

Nadaj swojej sypialni kosmicznej jakości

Outlast to materiał stworzonym na potrzeby NASA, aby chronić astronautów przed wahaniami temperatury. Specjalne włókna zostały stworzone tak, aby mogły chłodzić, grzać, lub pozostawać neutralne. Kosmiczna tkanina sprawdza się więc w utrzymywaniu optymalnej temperatury ciała, zapewniając również najlepsze warunki snu.

Poduszka z włókna Outlast TAKE A NAP

Syntetyczne włókna i żelowe kapsułki

Syntetyczne kołdry TAKE A NAP z wypełnieniem z włókna Outlast polecane są wszystkim, którzy szukają najwyższej jakości kołdry jednocześnie borykając się z alergiami lub problemami skórnymi. Włókno Outlast jest antyalergiczne, antygrzybiczne oraz antypleśniowe. Żel zawarty w włóknach odpowiada za termoregulację ciała i zapewnia lepszą cyrkulację powietrza. Zwykłe włókna syntetyczne są zbudowane z mikrowłókien, natomiast pościel Outlast posiada mikrokapsułki żelowe, które zapewniają sprężystość i zwiększają przepływ powietrza.

Określ jakość włókna

Aby określić jakość włókna, trzeba zbadać wartość kanalików w włóknie. Sprawdza się tutaj zasada „im więcej, tym lepiej”. Gramatura to zaś ilość nitek na centymetr kwadratowy, im cieńsza nitka w włóknie, tym jej więcej, a co za tym idzie, lepsza jakość kołdry. Kołdry z kolekcji Outlast nie są ciężkie, ich waga zwiększa się wraz z rozmiarem.

Kołdra i pościel z kolekcji TAKE A NAP

Najlepsze kołdry syntetyczne od NAP

Kołdry z kolekcji Outlast są polecane osobom zmagającym się z silnymi alergiami oraz problemami skórnymi. Kołdra Outlast to podwyższone bezpieczeństwo użytkowania i łatwość utrzymania higieny, a do tego najwyższej jakości przędza bawełniana - wyjątkowo przyjemny w dotyku batyst. Kołdra została przepikowana na całej powierzchni, dzięki czemu wypełnienie pozostanie zawsze na swoim miejscu zapewniając równomierne właściwości izolacyjne. W kolekcji Outlast dostępne są kołdry letnie i całoroczne oraz poduszki. Wymiana kołdry syntetycznej zalecana jest co pięć lat.