Shop

Cosmetics
Filter

L:A Bruket

L:A BRUKET to organiczne kosmetyki tworzone z naturalnych składników. Produkty L:A BRUKET są efektem rzemieślniczej pracy. Tworzone są ze składników pochodzenia organicznego, nie zawierają dodatków syntetycznych i posiadają certyfikaty Soil Association, USDA Organic lub Ecocert. Baza każdego z kosmetyków to połączenie rozmaitych olejków roślinnych oraz olejków eterycznych, dzięki czemu każdy z produktów posiada określone właściwości – nawilżające, odżywcze, energetyzujące, złuszczające, lecznicze. W skład LA:BRUKET wchodzą przede wszystkim mydła w kostce i płynie, kremy, balsamy, scruby, olejki i sole do kąpieli.

Barr-Co.

Barr Co to jedna z pięciu marek należących do K. Hall Studio, które ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w produkcji produktów do kąpieli. Celem Barr Co jest produkcja wysokiej jakości zapachowych produktów do domów. W portfolio marki znajdują się mydła, balsamy, sole do kąpieli, świece zapachowe – wszystkie produkty wykonane są niemal w 100% z naturalnych składników. Kosmetyki Barr Co to nie tylko wysoka jakość, ale także piękno. Te produkty przyozdobią każdą łazienkę. Opakowania są w 100% biodegradowalne i zaprojektowane w taki sposób, by cieszyły oko klientów.

HAAN

HAAN to marka środków higieny osobistej, która na pierwszym miejscu stawia zaangażowanie społeczne, dbając o jakość planety i oferując rozwiązania w krajach rozwijających się. HAAN tworzy produkty higieny osobistej o wysokiej skuteczności działania i innowacyjnym wzornictwie.

Mas Du Roseau

Marka Mas Du Roseau to alzaccy rzemieślnicy, którzy pieczołowicie dobierają składniki i kompozycje, a w przygotowanie kosmetyków wkładają sporo serca. Lokalna produkcja, z wykorzystaniem tradycyjnych receptur w nowoczesnym wydaniu. Bazowy składnik - mydło marsylskie - w połączeniu z naturalnymi olejkami eterycznymi oraz roślinnymi ekstraktami daje wyjątkowe i naturalne produkty stworzone dla nawet najdelikatniejszej skóry. Marka oferuje produkty do pielęgnacji, środki czyszczące oraz produkty dla naszych czworonożnych przyjaciół. Produkcja jest w 100% francuska i przyjazna środowisku.

Product added to wishlist