Nadchodzi szczególny czas w roku. Czas odpoczynku, długich rozmów i wieczorów wśród najbliższych. Zachęcamy Was do rozpoczęcia wspólnych przygotowań. Sprawdźcie nasze propozycje prezentowe!

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas w roku. W rodzinnym gronie czekamy na pierwszą gwiazdkę, pieczemy pierniki i ozdabiamy choinkę. Wymieniamy się podarunkami. Staramy się, aby prezenty, które wręczamy najbliższym były wyjątkowe i niebanalne. Sprawdźcie nasze propozycje, by znaleźć coś niepowtarzalnego dla bliskich Wam osób.

Dawanie prezentów - tych wymarzonych i wyselekcjonowanych - często sprawia większą radość, niż ich otrzymywanie. Warto poświęcić chwilę, aby wybrać idealnie dobrany prezent.

Nie zapomnijmy o świątecznej oprawie – pięknie zapakowane prezenty cieszą oko i duszę! Radość z odwijania warstw papieru, aby znaleźć wymarzony przedmiot wcale nie zależy od wielkości pudełka.

Na Święta życzymy Wam spokoju, czasu na relaks i rozmowy z rodziną. Chwili oddechu, radosnej świątecznej atmosfery i wkroczenia z energią w nadchodzący Nowy Rok!

BACK TO CRAFT

NAP to firma powołana do życia z pasji do tworzenia przestrzeni zharmonizowanej z naturą, sprzyjającej wyciszeniu oraz zapewniającej komfortowe warunki odpoczynku. Stanowi rozwiązanie dla osób, które swoje otoczenie urządzają latami, starannie dobierając produkty oraz świadomie budując klimat i atmosferę miejsca

BACK TO CRAFT
NAP Back to Craft

Tkaniny w sypialni

SHOWROOM

NAP Żoliborz

Na Starym Żoliborzu stworzyliśmy showroom dla architektów, w którym prezentujemy nowe produkty, interesujące marki i prace zaprzyjaźnionych artystów. NAP Żoliborz to miejsce pracy i spotkań, tu znajdują się także nasze biura – Biuro Handlowe, które wyposaża hotele, restauracje i apartamenty, NAP Studio (biuro projektowe) oraz dział kreatywny i biuro Zarządu NAP. 

NAP Żoliborz showroom dla architektów:

Warszawa ul. Kozietulskiego 23

W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt:
[email protected] 
+48 517 774 048

Product added to wishlist

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.