Styczniowa wyprzedaż w NAP
NAP

Początek roku
jak migawka

2021 rozpoczęliśmy z przytupem! Od wielkiej sesji zdjęciowej. Przygotowaliśmy dla Was 17 modeli sof i foteli! Aranżowaliśmy wnętrza, przestawialiśmy dodatki i eksponowaliśmy - sofy! Wszystko po to, aby stworzyć klimatyczne przestrzenie w harmonii z naturą.

Pokazywaliśmy Wam kulisy prac i pierwsze modele mebli. Poznaliście fotel Lemon i barwy, które towarzyszyły nam przez cały 2021!

rzemiosło, relaks, harmonia, ergonomia, natura, back to craft, miejsce, dom, życie, przestrzeń

te hasła towarzyszyły nam od samego początku

Sypialnia jak ze snów

Wiosna to w NAP zawsze czas świętowania! Wszystko zaczęło się od drzemki, dlatego marzec to u nas niezmiennie Tydzień Snu. W tym roku na tę wyjątkową okazję stworzyliśmy dla Was kolekcję pościeli Sintra. W kolejnych miesiącach dołączyły do niej kolekcje Simples i Folho, a także narzuty Campo – wszystko, abyście mogli stworzyć sypialnię jak ze snów!

Tekstylia take a NAP

Główną rolę w naszych sesjach zdjęciowych grała pościel Luso.

Wspomnienie lata

NAP

W wakacje nie próżnowaliśmy! Przedstawiliśmy Wam nową sofę modułową Dune! Pracowaliśmy też nad naszym katalogiem sof i foteli, aby z nadejściem jesieni móc Wam go zaprezentować w pełnej okazałości. Wzorniki, próbki, prototypy – to one wypełniały przestrzeń w biurach, a nawet w ogrodzie! Rozpoczęliśmy wielkie odliczanie – do jesieni i do premiery katalogu.

Przez cały rok rozszerzaliśmy naszą kolekcję tekstyliów take a NAP – pościel, serwetki, ręczniki, ściereczki, pledy. Najbardziej lubimy len, głównie za jego ponadczasowe właściwości oraz wyjątkową miękką i przyjemną dla skóry bawełnę. Projektowaliśmy w oparciu o ponadczasowe wzory i uniwersalną kolorystykę w barwach ziemi – brązach, zieleniach i beżach.

take a NAP

Pora naszych ulubionych barw i wnętrza w stylu NAP

NAP contract

Ostatni kwartał roku to premiery. Przygotowaliśmy katalog sof i foteli NAP, który wraz z katalogami Bed Collection, System Beds oraz katalogiem materacy przedstawia pełną ofertę mebli NAP. Do tego przedstawiliśmy Wam nową odsłonę NAP contract – naszej oferty dla architektów i wnętrz publicznych.

Projektantki z NAP Studio też nie próżnowały! Zaczynając od targów w Kopenhadze, pokazywały na swoim Instagramie projekty, nad którymi pracują, inspiracje ze stolic designu i wyjątkowe meble.

Katalog sofy i fotele

Dziękujemy za 2021 rok! Rok pełen pięknych wnętrz, ponadczasowych mebli i barw natury.

Tańcząca z kolorami

Dom za miastem

Dom za miastem

Projekt o niskim ego – Lampa Gras

Projekt o niskim ego – Lampa Gras

Kobalt, ultramaryna, pruski błękit – kolory nadchodzącego sezonu

Kobalt, ultramaryna, pruski błękit – kolory nadchodzącego sezonu

Back to office

Back to office

Inspiruje nas rzemiosło! Back to craft to świadoma strategia rozwoju, dzięki której produkty oferowane przez NAP wyróżniają się jakością, a praca włożona w ich produkcję była wykonywana z pasją. Wiemy, że dobry design jest inwestycją na lata, niezależnie od sezonowych trendów. Back to craft oznacza dla nas funkcjonalność, wysoką jakość i bardzo dobre rzemiosło.

Showroom NAP Żoliborz

Na Starym Żoliborzu stworzyliśmy showroom dla architektów, w którym prezentujemy nowe produkty, interesujące marki i prace zaprzyjaźnionych artystów. NAP Żoliborz to miejsce spotkań, ale również naszej codziennej pracy. To tutaj znajduje się biuro handlowe, które wyposaża hotele, restauracje i apartamenty, NAP Studio – biuro projektowe oraz dział kreatywny i biuro Zarządu NAP.

NAP Żoliborz showroom dla architektów:

Warszawa ul. Kozietulskiego 23

Product added to wishlist

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.