Summer SALE
Już czas!

Lato czas start!

Animowana pszczoła

Kolory, cudowne światło i pikniki (najlepiej w duchu less waste) – to znak, że lato zagościło na dobre. Korzystamy w pełni z ciepłych wieczorów, celebrujemy spotkania na tarasie i szykujemy się na spontaniczne miejskie wycieczki. Pięknego lata!

Relaks zaczyna
się w ogrodzie

Pamiętacie Mary, bohaterkę „Tajemniczego Ogrodu”, która odnajduje klucz do zamkniętego, otoczonego wysokim murem różanego zakątka? Ten ukryty ogród dziewczynka zaczyna traktować jak swoje królestwo, a z czasem odkrywa w nim dobroczynną moc natury. Latem szukamy własnego ogrodowego zakątka. Relaks w hamaku? Brzmi beztrosko i bardzo wakacyjnie! Czas spędzony w ogrodzie to czysta radość dla zmysłów, a zieleń to najlepsza sceneria dla wieczornych spotkań z rodziną i przyjaciółmi.

Relaks zaczyna się w ogrodzie
Lampa zewnętrzna SEASIDE OUTDOOR 304 Lampe Gras
stwórz wyjątkowy nastrój

Lampa stołowa Biny DCW Editions

Nowoczesne projekty, lampy ikony, reedycje najwybitniejszych projektów oświetleniowych: lampy Gras, Anglepoise, In the Tube, Fatboy i NEMO Lightning dostępne są w wersjach wewnętrznych i zewnętrznych.

Światło czyni cuda. Dosłownie – w Nowym Yorku, dwa razy w roku przesilenie tworzy efekt Manhattanhenge (słońce ustawia się na jednej linii z głównymi ulicami wyspy), ściągając miliony turystów podziwiających to zjawisko. Latem tworzymy wyjątkowy nastrój w najbliższym otoczeniu: w domu i ogrodzie.

Spacery w wielkim mieście, wycieczki w nieznane. Wystarczy spakować plecak, wrzucić do niego podręczne przedmioty (notes, bidon i bento boxy!) i spontaniczna podróż gotowa. Wakacje all inclusive można też zorganizować na własnym tarasie albo balkonie. Wystarczy zielony zakątek.

z miłości do drewna

Kolekcje Ethnicraft to kwintesencja dobrego projektu: niepowtarzalny wygląd, najwyższej jakości rzemiosło i materiały, które zyskują wraz z upływem czasu. Ethnicraft tworzy piękne meble i przedmioty dekoracyjne, które od wielu lat są podstawą wystroju wnętrz. Projekty, które tworzą domowe historie.

Jednodniowe kwiaty

Miłość do lnu wymaga czasu, bo niektórych rzeczy uczymy się powoli. Len doskonale radzi sobie w pędzącym świecie- można śmiało powiedzieć, że pięknie się starzeje. Jednocześnie kwitnie szybko i krótko. Cykl wzrostu lnu zamyka się w ciągu stu dni. Kwiaty zakwitają tylko na jeden dzień, by po upływie 24 godzin przekwitnąć. Wtedy len jest gotowy do zbioru.

„Być jak najbardziej przydatnym” to właśnie (po łacinie) znaczy len! Najszlachetniejsze, najzdrowsze i najmocniejsze włókno na świecie przeżywa właśnie renesans popularności. Uwielbiamy len za jego elegancję i nonszalancję, za wielowymiarowość i styl, który nadaje - zarówno w ubiorze, jak i we wnętrzach.

Coraz wyraźniej widzimy zmiany klimatu. Codzienne, małe kroki mogą poprawić kondycję planety. Segregacja odpadów, wielorazowe naczynia, rower zamiast samochodu, a także naprawa zniszczonych rzeczy i korzystanie z tego, co już mamy. Wybieramy świadomie i ekologicznie.

Wróciliśmy do regularnej pracy salonów stacjonarnych! Zapraszamy na Mysią, Jagielską i do Domoteki w Warszawie, a także do Gdyni, Łodzi i Gliwic. Miło Was znowu widzieć!

Lato to czas odpoczynku i relaksu. Wystawiamy ciało do słońca, korzystamy z jego promieni, słonej morskiej wody, ciepłego wiatru. Po takiej ekspozycji nasza skóra, choć szczęśliwa, potrzebuje regeneracji. Co zabrać ze sobą w podróż, aby po urlopie wrócić wypoczętym i zregenerowanym? Przedstawiamy nasz subiektywny przewodnik.

Lato w pełni! Nie ma nic przyjemniejszego niż jedzenie na świeżym powietrzu. Od porannej kawy, przez sezonowe owoce w promieniach słońca, po obiad z rodziną i weekendowy grill z przyjaciółmi. Czas na biesiadowanie w ogrodzie!

Co roku w okresie wiosenno-letnim powstaje ceramiczna kolekcja naczyń dedykowanych roślinom. Artystka Kasia Białek w swojej podwarszawskiej pracowni zaczyna prace nad kolekcją, która ma służyć skarbom natury przyniesionym z pola i ogrodu.

Back to craft

Inspiruje nas rzemiosło! Back to craft to świadoma strategia rozwoju, dzięki której produkty oferowane przez NAP wyróżniają się jakością, a praca włożona w ich produkcję była wykonywana z pasją. Wiemy, że dobry design jest inwestycją na lata, niezależnie od sezonowych trendów. Back to craft oznacza dla nas funkcjonalność, wysoką jakość i bardzo dobre rzemiosło.

NAP Żoliborz showroom dla architektów:

Warszawa ul. Kozietulskiego 23

W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt:
[email protected] 
+48 517 774 048

Na Starym Żoliborzu stworzyliśmy showroom dla architektów, w którym prezentujemy nowe produkty, interesujące marki i prace zaprzyjaźnionych artystów. NAP Żoliborz to miejsce spotkań, ale również naszej codziennej pracy. To tutaj znajduje się biuro handlowe, które wyposaża hotele, restauracje i apartamenty, NAP Studio – biuro projektowe oraz dział kreatywny i biuro Zarządu NAP.

Product added to wishlist

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.