ogród

Bycie na zewnątrz wiosną nabiera zupełnie nowego znaczenia. Uwielbiamy! I aranżujemy taras, ogród i miejski balkon. Stawiamy na to, co naturalne – nie tylko we wnętrzach, ale też w ogrodzie.

Design w ogrodzie

Wyjątkowa seria BOK w wersji ogrodowej, a także nowa kolekcja outdoorowa wydana specjalnie z okazji 25. urodzin marki Ethnicraft to stoły, krzesła i fotele z drewna tekowego oraz dodatki. Drewno tekowe, ze względu na swoje właściwości, dawniej było wykorzystywane do budowy statków. Teraz coraz częściej można je znaleźć w kolekcjach ogrodowych. Jest idealne – odporne na warunki atmosferyczne i nie wymaga specjalnej pielęgnacji. Słońce wyraźnie przeniosło się na balkon, a my wraz z nim.

Widziany przez człowieka łuk tęczy rozpoczyna się od czerwonego koloru. Potem przechodzi przez pomarańczowy i dalej – przez żółty, zielony, żeby przeniknąć w niebieski, granatowy, a na końcu fiolet. Ale i tak każdy widzi ją nieco inaczej. Subiektywnie. I w tym jest największa wartość.

Czerwiec to Pride Month, czas celebracji miłości. Dla nas upływa pod hasłem wrażliwość.

Podkładki na stół

Praktycznie na stole

LindDNA produkuje maty i podkładki składające się w 80 proc. ze skóry z recyklingu i w 20 proc. z naturalnego kauczuku. Są trwałe, wodoodporne, łatwe w czyszczeniu, a do tego pięknie wyglądają. Skóra z recyklingu używana w produktach LindDNA posiada certyfikat OEKO-TEX.

Kobiety designu

Projektantki, artystki, rewolucjonistki, które projektują z czułością i wrażliwością. Odpowiadają na współczesne trendy i tworzą funkcjonalne projekty z wyjątkowym wyczuciem estetyki.

Proste rzeczy

Z gliny ulepieni

Z gliny ulepieni

Formy z kosmosu

Formy z kosmosu

Zanurzeni w sztuce

Zanurzeni w sztuce

Tańcząca z kolorami

Tańcząca z kolorami

NAP back to craft

Inspiruje nas rzemiosło! Back to craft to świadoma strategia rozwoju, dzięki której produkty oferowane przez NAP wyróżniają się jakością, a praca włożona w ich produkcję była wykonywana z pasją. Wiemy, że dobry design jest inwestycją na lata, niezależnie od sezonowych trendów. Back to craft oznacza dla nas funkcjonalność, wysoką jakość i bardzo dobre rzemiosło.

Product added to wishlist

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.