Jesień, czyli nastrój

Za co najbardziej lubimy jesień? Za światło, gorące napary i miękkie pledy. I bycie razem – w weekendy przedłużamy rytm spokojnych poranków. Zbieramy najmilsze sposoby na otulenie – dla małych i dużych, bo ciepło to nie tylko temperatura za oknem, ale bycie razem. Niech ta jesień będzie pełna ciepłych chwil.

relaks / intymność / spokój / cisza / dom / przestrzeń / czułość / bliskość / miejsce / miłość

Sypialnia to my. Nasi bliscy, nasza przestrzeń, wspomnienia, marzenia i przyjemności. Nie musisz podążać utartymi szlakami, żeby stworzyć swoje przytulne miejsce, swój własny mikrokosmos. Wystarczy, że poświęcisz mu trochę uwagi i – w sypialni rzecz najważniejsza – zainwestujesz w nie odrobinę miłości. Mamy jesienne patenty na otulenie!

Narzuty Favo take a NAP

Waflowana faktura, zaokrąglone rogi, miękka i mięsista bawełna. Nowe narzuty Favo w stonowanych, jesiennych barwach to pewnik na chłodne wieczory. Są przewiewne i wyjątkowo miękkie w dotyku.

W małej miejscowości w pobliżu Porto znajduje się najstarsza w Portugalii fabryka tekstyliów, która od 1921 roku produkuje najwyższej jakości produkty. To właśnie tam powstaje nasza pościel i cała kolekcja take a NAP.

Komplety pościeli take a NAP
Skonfiguruj łóżko

Skonfiguruj własną wersję łóżka. Skorzystaj z naszego narzędzia – możesz wybrać rozmiar, tkaninę, wykończenie. Po wyborze wszystkich opcji zeskanuj kod QR i zobacz, jak wygląda w Twoim wnętrzu. Pięknych snów!

Jesień. Idzie pyszne! Pachną skoszone pola. Dojrzewają jabłka, pomidory i dynie. W powietrzu czuć zapach geosminy. Nowy sezon sprzyja temu, by zakotwiczyć się z herbatą i zwolnić tempo.

Tak pachnie jesień

realizacja NAP studio

Drewniane stropy, kamienne ściany, naturalne tkaniny i drewno. Dom nad Adriatykiem z XIX wieku, w nowej odsłonie według projektu NAP studio. Cały proces wykończenia powstał w oparciu o tradycyjne technologie i poszanowanie oryginalnego charakteru budynku. Ramy okna są jak płótno dla wpadającego światła. Tak wygląda spokój z widokiem na morze.

Wywiady i historie o designie, sztuce i architekturze. O tym, co nas wzrusza i bawi. Jesień składa się z kilku elementów – książki i artykuły to ulubiony puzzel jesiennej układanki. A jest co czytać!

Product added to wishlist