Jesteśmy dla
Was w salonach

Wszystkie nasze salony w Warszawie, Gdyni i Łodzi są dla Was otwarte. Zapraszamy!

Salony NAP
EMU     HAY     ETHNICRAFT      FATBOY      SERAX     THONET     GUBI       STRING      PETITE FRITURE

Wiosna w pełni! To idealny moment na zaaranżowanie ogrodowej przestrzeni. Zajrzyjcie do naszego ogrodu 14 i 15 maja wybrane meble i akcesoria ogrodowe będą dostępne z rabatem -15%.
Do zobaczenia w salonach i online.

Dom jest tam, gdzie sztuka! Kolejna odsłona projektu Art & Craft - tym razem prezentujemy wyjątkowe grafiki Anny Bimer, absolwentki Grafiki Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Anna Bimer w swoich pracach łączy różnorodne materiały, działa światłocieniem i kontrastem tworząc sztukę niezwykle zachwycającą i sensualną.

Anna Bimer - kolaże Art & Craft

Minimalizm we wnętrzach z nową kolekcją Serax. Najnowsze projekty belgijskiej marki - stoliki ogrodowe, światło przenośne i geometryczne donice sprawdzą się zarówno we wnętrzach, jak i w ogrodzie czy na tarasie.

Hamak bawełniany z frędzlami 90x200
Hamak pleciony bawełniany 90x200
Hamak lniany z frędzlami 90x200
Hamak bawełniany jednoosobowy 80x80

Czujemy, że hamaki podbiją tegoroczny sezon! Modele zdobione są ręcznie zaplatanymi, drobnymi frędzlami. Zawieszone między drzewami, a może na balkonowym haku - miejsce do relaksu na świeżym powietrzu gotowe!

Stalowe rurki i szklane klosze - to proste i jednocześnie bardzo efektowne połączenie w kolekcji lamp n°. Kolekcja składa się z jedenastu lamp, które dzięki mnogości dostępnych kolorów mogą w prosty sposób odmienić wnętrze.

Drewno i naturalne tkaniny - ponadczasowe i piękne połączenie. Ethnicraft w swoich projektach stawia na ponadczasowe piękno i najwyższej jakości materiały.

BOK Ethnicraft

Monochromatyczny ogród

Mały balkon / duży taras

Mały balkon / duży taras

Projektowanie zaczyna się w głowie - rozmowa z Agatą Burno / cz. II

Projektowanie zaczyna się w głowie - rozmowa z Agatą Burno / cz. II

Co czytamy: subiektywny przegląd książek o designie (i nie tylko)

Co czytamy: subiektywny przegląd książek o designie (i nie tylko)

Dom gotowy na wiosnę!

Dom gotowy na wiosnę!

Inspiruje nas rzemiosło! Back to craft to świadoma strategia rozwoju, dzięki której produkty oferowane przez NAP wyróżniają się jakością, a praca włożona w ich produkcję była wykonywana z pasją. Wiemy, że dobry design jest inwestycją na lata, niezależnie od sezonowych trendów. Back to craft oznacza dla nas funkcjonalność, wysoką jakość i bardzo dobre rzemiosło.

Showroom NAP Żoliborz

Na Starym Żoliborzu stworzyliśmy showroom dla architektów, w którym prezentujemy nowe produkty, interesujące marki i prace zaprzyjaźnionych artystów. NAP Żoliborz to miejsce spotkań, ale również naszej codziennej pracy. To tutaj znajduje się biuro handlowe, które wyposaża hotele, restauracje i apartamenty, NAP Studio – biuro projektowe oraz dział kreatywny i biuro Zarządu NAP.

NAP Żoliborz showroom dla architektów:

Warszawa ul. Kozietulskiego 23

Product added to wishlist

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.