Design Sztuka Rzemiosło

Kubikowa, nowoczesna i minimalistyczna. Poznaj sofę Dune - nasz najnowszy model sofy modułowej. Wybierz tkaninę w mocnym kolorze i dopasuj Dune do swojego wnętrza! Dune posiada niskie oparcie i głębokie siedzisko, miękko zaokrąglone krawędzie nadają jej przytulności.

Wygodny i nowoczesny - świetnie sprawdzi się w salonie, jeszcze lepiej w hotelowym lobby. Głębokie, rozłożyste siedzisko, opływowe podłokietniki wychodzące z oparcia i organiczny kształt. Lemon jest bardzo wygodny, a jego opływowa linia będzie dominantą w przestrzeni.

Najwyższej jakości rzemiosło i materiały, które zyskują wraz z upływem czasu. Meble, które tworzą domowe historie. Lite drewno, minimalistyczny design i funkcjonalność. Możliwość dostosowania wnętrza do swoich potrzeb. Ethnicraft tworzy projekty, które od wielu lat są podstawą w wystroju wnętrz.

Tekstylia take a NAP

Nazywana przez autora, Jean-Louis Frechin’a obiektem mobilnym La Lampe Frechin to ponadczasowe materiały: marmur, szkło i aluminium oraz nowoczesne podejście do konstrukcji i użycia technologii. Frechin pozwala na zróżnicowanie oświetlenia, dowolność ustawienia. La Lampe Frechin to światło, które pozwala na więcej.

Dziewczyny, dziewuchy, kobiety – dla Was wszystko co najlepsze!

Kąpiel w wodorostach – zamień łazienkę w najlepsze spa

Kąpiel w wodorostach – zamień łazienkę w najlepsze spa

Trendy kolorystyczne 2021 w interpretacji NAP

Trendy kolorystyczne 2021 w interpretacji NAP

Tam, gdzie powstają skórzane dodatki – historia kolekcji re: NAP

Tam, gdzie powstają skórzane dodatki – historia kolekcji re: NAP

Dom gotowy na święta: faktury

Dom gotowy na święta: faktury

Inspiruje nas rzemiosło! Back to craft to świadoma strategia rozwoju, dzięki której produkty oferowane przez NAP wyróżniają się jakością, a praca włożona w ich produkcję była wykonywana z pasją. Wiemy, że dobry design jest inwestycją na lata, niezależnie od sezonowych trendów. Back to craft oznacza dla nas funkcjonalność, wysoką jakość i bardzo dobre rzemiosło.

Showroom NAP Żoliborz

Na Starym Żoliborzu stworzyliśmy showroom dla architektów, w którym prezentujemy nowe produkty, interesujące marki i prace zaprzyjaźnionych artystów. NAP Żoliborz to miejsce spotkań, ale również naszej codziennej pracy. To tutaj znajduje się biuro handlowe, które wyposaża hotele, restauracje i apartamenty, NAP Studio – biuro projektowe oraz dział kreatywny i biuro Zarządu NAP.

NAP Żoliborz showroom dla architektów:

Warszawa ul. Kozietulskiego 23

Product added to wishlist

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.