Only at NAP

Ask about product
Czas realizacji: 10 tygodni

Łóżko z nietypowym lekko okalającym wezgłowiem. Boki łóżka oddzielają przestrzeń, dając wrażenie intymności. Model Soft wygląda stylowo zarówno w skórze, jak i w tkaninach welurowych. Wysokie, smukłe nogi dodają mu lekkości i elegancji.

Łóżko dostępne w dwóch szerokościach materaca. Stelaż zintegrowany z ramą. Wypełnienie wezgłowia: pierze i kulka silikonowa. Wypełnienie ramy: pianka wysokoelastyczna. Poszycie ramy jest wymienne, mocowane na rzep. Poszycie wezgłowia jest mocowane na stałe. Łóżko z tapicerowanym tyłem wezgłowia. Noga metalowa w czterech wybarwieniach do wyboru.


Przeglądaj katalog Beds Collection >

Przeglądaj wzornik tkanin >

łóżka tapicerowane
Wysokość wezgłowia: 95 cm (bez nóg)
Grubość wezgłowia: 35cm
Dla materaca: 160/180 x 200cm (brak w zestawie)
Wysokość ramy: 10 cm
Wypełnienie: pianka wysokoelastyczna.
Poszycie ramy jest wymienne, mocowane na rzep. Poszycie wezgłowia jest mocowane na stałe. Łóżko z tapicerowanym tyłem wezgłowia.
Stelaż listwowy wbudowany w ramę łóżka.
W łóżku nie ma możliwości zmiany stelaża na inny.
Cena łóżka nie zawiera materaca.

Sprawdź dokładne wymiary, wizualizacje łóżka i specjalnie przygotowane zdjęcia aranżowane. Zobacz, jak łóżko będzie prezentować się w Twojej sypialni.

Sprawdź nasz wzornik tkanin, w którym proponujemy wyselekcjonowane materiały najlepszej jakości. Znajdziesz w nim 64 tkaniny wywodzące się z barw ziemi.

Wzornik tkanin NAP
Nowy wzornik

Related posts

More products like that

Product added to wishlist

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.